• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Angielski dla Dorosłych Olsztyn

Angielski dla Dorosłych Olsztyn - Szkoła Językowa ARTOS Angielski dla Dorosłych Olsztyn - Szkoła Językowa ARTOS

Przede wszystkim praktyczne opanowanie języka w komunikacji. Umiarkowane tempo nauki (2 x 2 lub 1 x 4 lekcje w tyg.)


Angielski dla Dorosłych to kurs angielskiego przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych w wieku minimum 20 lat. 

 

Dorośli uczą się angielskiego zazwyczaj w celu poprawienia komunikacji w miejscu pracy, z myślą o awansie zawodowym, podróżach, rozwijaniu osobistych zainteresowań lub w celu zdobycia certyfikatów językowych (np. certyfikat TOEIC). 


Osoby dorosłe odznaczają się wysoką motywacją, ponieważ doskonale wiedzą, jakie znaczenie ma znajomość języka. Ich pozytywne nastawienie do nauki, pasja i entuzjazm sprawiają, że nauka na tych kursach daje naprawdę dobre efekty.  Celem kursu jest praktyczne opanowanie języka w komunikacji. Na zajęciach wyjaśniane są różne zagadnienia językowe, ułatwiające rozumienie języka, ale przede wszystkim jest dużo ćwiczeń konwersacyjnych. Materiał zrealizowany i przećwiczony w klasie jest następnie utrwalany poprzez ćwiczenia na kolejnych lekcjach, a regularnie przeprowadzane testy  pozwalają na śledzenie postępów w nauce na bieżąco, pomagają utrwalić wiedzę jak i skorygować błędy. Również bardzo ważne są powtórki, dzięki którym łatwiej jest opanować dany materiał.

 

 

Kurs oferowany jest na kilku poziomach zaawansowania; można zacząć również od podstaw. Zagadnienia tematyczne i umiarkowane tempo nauki  (64 lekcje w semestrze) sprawiają, że jest to kurs doskonale dostosowany do potrzeb osób dorosłych, ponieważ pozwala on na połączenie nauki języka z innymi obowiązkami.  Kurs prowadzony jest w oddzielnych grupach w systemie Standardowym (2 x 2 lub 1 x 4 lekcje w tygodniu) w godzinach porannych, wieczorem lub w weekend.  Nasze kursy języka angielskiego dla Dorosłych odbywają się w Olsztynie, ul. Pieniężnego 18.

 

 

   

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Semestr 


Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły:

 
tel.
 (89) 534 21 50   lub  515 253 212

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 

  

Zapraszamy na Kurs Angielskiego dla Dorosłych w Olsztynie: kursy angielskiego od podstaw oraz kursy angielskiego dla zaawansowanych. 

 Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

 

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: