• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Angielski dla Dzieci Olsztyn - Kursy Językowe dla Dzieci

Angielski dla Dzieci Olsztyn - Kursy Językowe dla Dzieci Angielski dla Dzieci Olsztyn - Kursy Językowe dla Dzieci

Angielski dla Dzieci Olsztyn - Kursy Językowe dla Dzieci.  Nauka od podstaw aż do poziomu zaawansowania potrzebnego na studia zagraniczne.


Na początku swojej nauki języka dzieci często patrzą na angielski jako na język obcy, który jest trudny do zrozumienia.  Zapytani czy lubią się uczyć angielskiego, czasami przyznają, że nie lubią.  Dopiero kiedy poznają jak działa język angielski i uczą się myśleć i mówić po angielsku poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne, początkowa niechęć znika a pojawia się świadomość, że język angielski nie jest wcale taki trudny.  Widząc efekty swojej nauki, uczniowie z czasem zaczynają traktować angielski jako coś przyjemnego. Jest rzeczą naturalną, że nauka która daje efekty również sprawia przyjemność.

 

 

 Prawdziwa nauka - prawdziwe efekty

 

Na kursach językowych w ARTOS-ie dzieci uczą się nie tylko języka angielskiego.  Pod czujnym okiem doświadczonego lektora uczą się również samodyscypliny i systematyczności oraz wykształcają w sobie pozytywne nawyki uczenia się, dzięki którym osiągają bardzo dobre efekty.  Ciekawie prowadzone zajęcia w których uczestniczą w klasie w połączeniu z pracą własną w domu dają naprawdę bardzo dobre efekty. Już po kilku miesiącach nauki w naszej szkole dzieci robią duże postępty i widzą wyraźną różnicę pomiędzy tym co umieją teraz a tym co umieli na początku kursu.

  

 

 Dobrze jest mieć marzenia - a jeszcze lepiej je realizować 

 

Na kursach językowych w ARTOS-ie uczniowie nie tylko poznają język praktycznie w komunikacji, ale i przygotowują się do różnych egzaminów językowych, które będą w przyszłości zdawać (egzamin Szóstoklasity, egzamin Gimnazjalny, Matura).

Ucząc się w naszej szkole, dzieci mogą jednakże uzyskać coś znacznie więcej niż dobre wyniki na tych egzaminach.  W ARTOS-ie możemy ich nauczyć angielskiego w stopniu, który umożliwi im w przyszłości studia za granicą w języku angielskim.  Nasza szkoła specjalizuje się w przygotowaniu kandydatów na studia za granicą. Na kursach dla zaawansowanych uczniowie zdobywają wszelkie niezbędne umiejętności potrzebne do studiowania oraz do uzyskania odpowiednich certyfikatów językowych. 
Trudno jest przewidzieć, czy 10-latek rozpoczynający swoją przygodę z angielskim będzie w przyszłości studiować za granicą. Być może wybierze studia w Polsce.  

Jeżeli jednak opanuje angielski na poziomie akademickim (poziom C-2), wtedy te umiejętności i tak przełożą się na jego sukces zawodowy.  Być może zostanie tłumaczem lub nauczycielem języka angielskiego?  Być może zostanie wykładowcą akademickim i będzie prowadzić wykłady ze swojej dziedziny wiedzy w języku angielskim na uniwersytecie w Polsce?  Być może podejmie pracę w firmie, która prowadzi biznes na arenie międzynarodowej?  Być może wykorzysta swoje umiejętności językowe do czytania książek z literatury fachowej związanej ze swoim przyszłym zawodem?  Być może będzie pisać artykuły i publikować swoje badania naukowe w fachowych periodykach?  Być może będzie brać udział w spotkaniach, seminariach i wielu konferencjach i wygłaszać swoje przemówienia w języku angielskim?  Być może znajdzie takie zastosowania swojej wiedzy językowej, których nie możemy jeszcze dzisiaj przewidzieć.

Jedno jest pewne.  Dobrze jest mieć marzenia, dobrze jest mieć pozytywną wizję przyszłości.  Taka wizja uskrzydla i jest siłą motywującą do działania.  Nawet jeżeli nasze dziecko nie będzie studiować na najlepszych zagranicznych uczelniach i nie wykorzysta swojej znajomości języka na płaszczyźnie zawodowej, to dobra znajomość angielskiego może znacznie poprawić jakość życia.  Bo jeżeli wykorzysta swój angielski do podróżowania, do kontaktów z innymi ludźmi lub do tego aby przeczytać sobie powieść ulubionego pisarza w języku angielskim, to na pewno nauka angielskiego aż do osiągnięcia poziomu akademickiego ma głęboki sens. 

 
 

 

 

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Semestr 


Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły:

 
tel.
 (89) 534 21 50   lub 515 253 212

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 

 

 Zapraszamy na angielski dla Dzieci w Olsztynie.  Kursy języka angielskiego dla dzieci: Olsztyn Szkoła Językowa ARTOS, ul. Pieniężnego 18

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

 

 

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: