• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Angielski dla Dzieci Olsztyn - Dobry Kurs Językowy

Angielski dla Dzieci Olsztyn - Dobry kurs językowy Angielski dla Dzieci Olsztyn - Dobry kurs językowy

Angielski dla Dzieci Olsztyn - Dobry Kurs Językowy.  Dzieci uczą się konwersacji i nabywają umiejętności niezbędnych do zdawania egzaminów.


Najważniejszym celem w nauce języka angielskiego jest umiejętność komunikacji. Zarówno dzieci jak i ich rodzice chcą aby język był opanowany tak, aby można się nim praktycznie porozumiewać. Oprócz umiejętności konwersacyjnych potrzebne jest dobre przygotowanie do egzaminów językowych, które dzieci będą w przyszłości zdawać (sprawdzian szóstoklasity, egzamin gimnazjalny)  i od których zależy sukces ich przyszłej edukacji.  A więc dwa najważniejsze cele, które dziecko powinno osiągnąć ucząc się języka to: praktyczna komunikacja oraz dobre przygotowanie do egzaminów językowych.  Oba te cele skutecznie realizowane są na naszych kursach języka angielskiego dla dzieci.

 

Myślenie po angielsku 


Podstawowym celem nauczania języka jest zbudowanie umiejętności myślenia po angielsku.  Przed rozpoczęciem swojej nauki w naszej szkole dzieci często nie rozumieją podstaw gramatyki angielskiej, nie umieją budować pełnych zdań i używają jedynie pojedynczych słówek.  Jednakże ta sytuacja szybko się zmienia.  Pod czujnym okiem lektora odkrywają zasady rządzące językiem i poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia zaczynają mówić, pisać i myśleć po angielsku. Dzięki temu, zmienia się też myślenie dziecka o samym sobie i rośnie jego samoocena.Dobre opanowanie angielskiego jest czymś realnym 

 

Umiejętne budowanie świadomości rozumienia i stosowania języka w komunikacji sprawia, że angielski przestaje być dla dziecka zagrożeniem. Początkowe obawy znikają a w ich miejsce pojawia się zamiłowanie do nauki języka.  Dziecko widzi, że dobre opanowanie angielskiego jest w zasięgu jego możliwości, jest czymś realnym i że nie jest to wyłącznie przywilejem wybitnie uzdolnionych. Dzięki temu angielski przestaje być problemem a staje się szansą na lepszą przyszłość.  

Okazuje się że dobra znajomość angielskiego daje nie tylko lepsze oceny w szkole, ale pozwala, na przykład, na kontakty z ludźmi z innych krajów i otwiera całą gamę możliwości związanych z przyszłą karierą zawodową. Dobra znajomość angielskiego umożliwi dziecku nie tylko oglądanie programów telewizyjnych ale i czytanie książek po angielsku a w przyszłości pozwoli nawet na podjęcie studiów w języku angielskim za granicą, zjawiska coraz bardziej powszechnego wśród Polaków.  Jeżeli zaś nie będą to studia za granicą, coraz więcej atrakcyjnych kierunków studiów jest również dostępnych w Polsce, gdzie językiem wykładowym jest język angielski.

 

 

 

 

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Rok Szkolny 


Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły:

 
tel.
 (89) 534 21 50   lub  515 253 212

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 

  

 Zapraszamy na angielski dla Dzieci w Olsztynie.  Kursy języka angielskiego dla dzieci: Olsztyn Szkoła Językowa ARTOS, ul. Pieniężnego 18

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

 

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: