• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Język Angielski dla Dzieci Olsztyn

Angielski dla Dzieci w wieku od 10 do 14 lat - nauka na różnych poziomach zaawansowania.  Sprawia przyjemność i daje konkretne efekty.


Nauka na kursach dla Dzieci zorientowana na praktyczne zastosowanie języka w komunikacji oraz wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych (słuchanie, mówienie, czytanie, pisanie), nie tylko sprawia przyjemność ale i daje konkretne efekty.


Kurs języka angielskiego dla Dzieci w wieku od 10 do 14 lat oferujemy w systemie Standardowym (2 x 2 lub 1 x 2 lekcje w tygodniu) na sześciu poziomach zaawansowania.  Można zacząć naukę języka od podstaw lub od dowolnego poziomu na podstawie testu diagnostycznego.  Kurs ten skutecznie rozwija umiejętności konwersacyjne, daje silne podstawy gramatyczne i pozwala na dobre przygotowanie się do egzaminów. Silną stroną kursu jest budowanie postawy systematyczności w uczeniu się języka. Realizowany materiał jest na kursie powtarzany. Na każdej lekcji jest zadawana i sprawdzana praca domowa, której głównym zadaniem jest utrwalenie przerobionego materiału.  Temu samemu celowi służą regularnie przeprowadzane testy.

 

System monitoringu wyników (trzy razy w semestrze uczniowie otrzymują Raporty Wyników Nauki) pozwala uczniom i ich rodzicom na wgląd w postępy w nauce. Słówka poznawane są w kontekście – kolokacje, idiomy, wyrażenia przyimkowe i całe zwroty, które później stosuje się w mówieniu i pisaniu. Uczniowie uczą się pisać krótkie wypracowania, które następnie są konsultowane i korygowane z Lektorem. Dzieci przygotowują prezentacje oraz projekty, które nie tylko aktywizują język ale dodatkowo motywują do nauki.


Na naszych kursach języka angielskiego dla Dzieci i Młodzieży uczniowie poznają język wyjątkowo wszechstronnie, co przygotowuje ich do Egzaminu Gimnazjalnego  a w przyszłości do egzaminów Cambridge. Uczniowie rozpoczynający z nami naukę w wieku 10 lub 11 lat, zdają egzamin Cambridge FCE w wieku 14 lub 15 lat. Nasze kursy języka angielskiego dla Dzieci odbywają się w Olsztynie, ul. Pieniężnego 18.

 

Nie ma dzieci, które nie mają talentu do języków. Zobacz poniższy film, który o tym opowiada. 

 

 

 

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Semestr 


Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły:

 
tel.
 (89) 534 21 50   lub  515 253 212

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 

 
  

Zapraszamy na angielski dla Dzieci w Olsztynie. 

 Kursy języka angielskiego dla Dzieci: Olsztyn, Szkoła Językowa ARTOS, 

ul. Pieniężnego 18
Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

 

 

Moja 14-letnia córka, Marta, wcześniej uczęszczała do jednej z renomowanych olsztyńskich szkół językowych i zawsze była najlepszym uczniem w swojej grupie.  Wybór tej szkoły był podyktowany głównie lokalizacją, ponieważ mogła samodzielnie przemieścić się do szkoły, podczas gdy my jeszcze pracowaliśmy.

Była zadowolona z zajęć, zdobywała nagrody za wyniki w nauce, np. bilety do kina, uczestniczyła w wydarzeniach organizowanych przez szkołę jak: wigilia, halloween, itp.  Zastanawiające było to, iż nigdy nie miała żadnej pracy domowej jak i to, iż te jej dobre wyniki w szkole językowej nie przekładały się na sukcesy podczas udziału w konkursach i olimpiadach z języka angielskiego.

Po długim namyśle postanowiliśmy zmienić szkołę. Wybór padł na ARTOS i teraz Marta uczęszcza na zajęcia do ARTOS-u.  Córka jest znów najlepsza w grupie, jest zadowolona z zajęć, jednak po każdym spotkaniu ma zadaną solidną porcję pracy domowej, czyli prawie wszystko tak samo, ale 'prawie' czyni wielką różnicę.  

 

Tylko po jednym roku nauki w ARTOS-ie w ogólnopolskim konkursie językowym Albus Marta zajęła 8 lokatę w Polsce i otrzymała tytuł Laureata.

 

Porównanie ARTOS-u z poprzednią szkołą językową wypada zdecydowanie na korzyść ARTOS-u. Dlatego polecam ARTOS - rodzice, nie traćcie czasu waszych dzieci i pieniędzy.


 

 

  

 

 

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: