• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Nauka Angielskiego dla Dzieci Olsztyn

Dla dzieci w wieku 9-10 lat - nauka języka w umiarkowanym tempie. Rozwijanie zamiłowania do nauki języka i odkrywanie przyjemności w nauce.


Na kursie Junior (Jr) pomagamy uczniom odkryć, że nauka języka nie jest czymś trudnym.  Przeciwnie, może dostarczać wiele radości i satysfakcji wynikającej ze stosowania języka w najprostszych sytuacjach komunikacyjnych.  Pod czujnym okiem Lektora uczeń odkrywa, że potrafi się angielskiego nauczyć, potrafi go zrozumieć i używać.
 

 

Na zajęciach są nie tylko gry i zabawy, ale przede wszystkim prawdziwa praca z językiem.  Nie jest to uczenie się pojedynczych słówek, ale nabywanie umiejętności wyrażania się w prostych zdaniach, które z czasem tworzą większe wypowiedzi. Częste powtórki i ćwiczenia utrwalające sprawiają, że zdobyta wiedza i umiejętności językowe są trwałe i stanowią mocny fundament na przyszłość. Kurs znakomicie łączy wiedzę oraz umiejętności konwersacyjne.

 

Aktywna nauka angielskiego na kursach Junior jest oferowana w umiarkowanym tempie. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (1 x 2 godziny = 2 x 50 minut) w godzinach popołudniowych.  Maksymalnie w tym systemie oferujemy 4 poziomy – semestry, po zakończeniu których można kontynuować naukę na odpowiednim poziomie kursu dla Dzieci  (2 x 2 lekcje w tyg.). Nasze kursy języka angielskiego dla Dzieci odbywają się w Olsztynie, przy ul. Pieniężnego 18.
 

 

 

Przyjmujemy już zapisy na kursy Junior, które odbywają się raz w tygodniu: w poniedziałki, środy, czwartki! 

Zapraszamy również na angielski dla dzieci w weekendy! 

(zajęcia raz w tygodniu w soboty)  

   

 

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Semestr 


Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły:

 
tel. (89) 534 21 50   lub  515 253 212

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 

  

 Zapraszamy na angielski dla Dzieci w Olsztynie. 

Nauka języka angielskiego dla Dzieci: Olsztyn, Szkoła Językowa ARTOS,
ul. Pieniężnego 18

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

 

 

Moja 14-letnia córka, Marta, wcześniej uczęszczała do jednej z renomowanych olsztyńskich szkół językowych i zawsze była najlepszym uczniem w swojej grupie.  Wybór tej szkoły był podyktowany głównie lokalizacją, ponieważ mogła samodzielnie przemieścić się do szkoły, podczas gdy my jeszcze pracowaliśmy.

Była zadowolona z zajęć, zdobywała nagrody za wyniki w nauce, np. bilety do kina, uczestniczyła w wydarzeniach organizowanych przez szkołę jak: wigilia, halloween, itp.  Zastanawiające było to, iż nigdy nie miała żadnej pracy domowej jak i to, iż te jej dobre wyniki w szkole językowej nie przekładały się na sukcesy podczas udziału w konkursach i olimpiadach z języka angielskiego.

Po długim namyśle postanowiliśmy zmienić szkołę. Wybór padł na ARTOS i teraz Marta uczęszcza na zajęcia do ARTOS-u.  Córka jest znów najlepsza w grupie, jest zadowolona z zajęć, jednak po każdym spotkaniu ma zadaną solidną porcję pracy domowej, czyli prawie wszystko tak samo, ale 'prawie' czyni wielką różnicę.  

Tylko po jednym roku nauki w ARTOS-ie w ogólnopolskim konkursie językowym Albus Marta zajęła 8 lokatę w Polsce i otrzymała tytuł Laureata.

Porównanie ARTOS-u z poprzednią szkołą językową wypada zdecydowanie na korzyść ARTOS-u. Dlatego polecam ARTOS - rodzice, nie traćcie czasu waszych dzieci i pieniędzy.


 

 

 

  

 

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: