• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Angielski dla Gimnazjum i Liceum Olsztyn

Dobre przygotowanie nie tylko do Matury, ale do studiów językowych w Polsce i za granicą.


Dla Młodzieży wyższych klas gimnazjalnych oraz młodzieży licealnej proponujemy kursy, które nie tylko pomogą uzyskać lepsze oceny w szkole, czy lepiej zdać różne egzaminy językowe (np. Matura), ale otworzą przed nimi drzwi do przyszłej kariery.Ci, którzy tylko chcą dobrze zdać Maturę z angielskiego zazwyczaj kończą naukę na poziomie FCE lub nieco powyżej.  Osoby, które chcą dobrze przygotować się do studiów językowych w Polsce (filologia angielska) powinny osiągnąć umiejętności językowe potwierdzone egzaminem CAE (Certificate in Advanced English). Uczniowie, którzy wybierają się na studia zagraniczne powinni zdobyć certyfikat CPE (Certificate of Proficiency in English) lub certyfikat IELTS (International English Testing System) bądź TOEFL (Test of English as a Foreign Language) z wynikiem wymaganym na danej uczelni. Na kursach językowych w ARTOS-ie można się dobrze przygotować do tych egzaminów. 

 

Kursy dla Młodzieży oferowane są w systemie Standardowym (2 x 2 lub 1 x 4 lekcje w tygodniu) bądź Optymalnym, tzn. intensywnym, (2 x 3 lekcje w tygodniu).  Na naszych kursach stosujemy różne metody, dzięki którym uczniowie uczą się zarówno konwersacji, słownictwa, gramatyki, jak i wszelkich umiejętności niezbędnych do zdawania egzaminów.

 

Szeroki wachlarz przeróżnych ćwiczeń i praktycznych zastosowań w komunikacji aktywizuje język i sprawia, że nasi uczniowie  opanowują angielski wyjątkowo wszechstronnie, co potwierdzają licznymi sukcesami na szkolnych olimpiadach językowych.  Nasze kursy języka angielskiego dla Młodzieży gimnazjalnej i licealnej odbywają się w Olsztynie, ul. Pieniężnego 18.

 

 

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Semestr 


Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły:

 
tel. (89) 534 21 50   lub  515 253 212

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 

 

 

 

Zapraszamy na kursy językowe dla Młodzieży gimanzjalnej i licealnej w Olsztynie. 

 Kursy języka angielskiego dla Młodzieży: Olsztyn, Szkoła Językowa ARTOS, 

ul. Pieniężnego 18
Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

 

  

Moja 14-letnia córka, Marta, wcześniej uczęszczała do jednej z renomowanych olsztyńskich szkół językowych i zawsze była najlepszym uczniem w swojej grupie.  Wybór tej szkoły był podyktowany głównie lokalizacją, ponieważ mogła samodzielnie przemieścić się do szkoły, podczas gdy my jeszcze pracowaliśmy.

Była zadowolona z zajęć, zdobywała nagrody za wyniki w nauce, np. bilety do kina, uczestniczyła w wydarzeniach organizowanych przez szkołę jak: wigilia, halloween, itp.  Zastanawiające było to, iż nigdy nie miała żadnej pracy domowej jak i to, iż te jej dobre wyniki w szkole językowej nie przekładały się na sukcesy podczas udziału w konkursach i olimpiadach z języka angielskiego.

Po długim namyśle postanowiliśmy zmienić szkołę. Wybór padł na ARTOS i teraz Marta uczęszcza na zajęcia do ARTOS-u.  Córka jest znów najlepsza w grupie, jest zadowolona z zajęć, jednak po każdym spotkaniu ma zadaną solidną porcję pracy domowej, czyli prawie wszystko tak samo, ale 'prawie' czyni wielką różnicę.  

 

Tylko po jednym roku nauki w ARTOS-ie w ogólnopolskim konkursie językowym Albus Marta zajęła 8 lokatę w Polsce i otrzymała tytuł Laureata.

 

Porównanie ARTOS-u z poprzednią szkołą językową wypada zdecydowanie na korzyść ARTOS-u. Dlatego polecam ARTOS - rodzice, nie traćcie czasu waszych dzieci i pieniędzy.


 

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: