• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Matura

Przyszłym maturzystom polecamy nasze Kursy Egzaminacyjne w trybie Optymalnym (Op) lub Standardowym (St) (zobacz: Plan Nauki Języka Angielskiego), gdzie można dobrze przygotować się do Matury, ponieważ kursy te rozwijają wszystkie umiejętności egzaminacyjne potrzebne na Maturze.  Kontynuując naukę na wyższych poziomach Kursów Egzaminacyjnych można ponadto przygotować się do studiów filologicznych w Polsce a także studiów za granicą oraz zdobyć niezbędne do tego międzynarodowe certyfikaty językowe. Aby dobrze przygotować się do matury z języka angielskiego i uzyskać wysoką ocenę potrzebne jest osiągnięcie zaawansowania minimalnie na poziomie B-2 (porównywalne do poziomu Cambridge FCE) a jeszcze lepiej na poziomie C-1  (porównywalne do poziomu Cambridge CAE)

 

 

Czas przygotowania się do Matury zależy od pułapu startowego.  Niektórym wystarcza dwa semestry. Są też osoby, które potrzebują dwóch lub trzech lat nauki.  Wszystko zależy od zaawansowania ucznia na początku kursu oraz od założonego celu (są tacy, którzy chcą Maturę tylko zaliczyć i tacy, którzy chcą uzyskać na niej najmniej 90%).  Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły, gdzie będziemy mogli zaproponować rozwiązania najlepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb. Na naszych Kursach Egzaminacyjnych rozwijamy równomiernie wszystkie umiejętności egzaminacyjne ze szczególnym akcentem na konwersację.

 

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Rok Szkolny


Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły:

 
tel. (89) 534 21 50   lub  515 253 212

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 
  

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: