• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Kurs Języka Angielskiego dla Początkujących Olsztyn

Kurs Języka Angielskiego dla Początkujących Olsztyn Mocne podstawy języka angielskiego
Jaka znajomość angielskiego jest nam dzisiaj potrzebna?
 
 
Żyjemy w świecie, gdzie liczy się praktyczna znajomość angielskiego, gdzie liczy się umiejętność wyrażania swoich myśli w tym języku i praktycznej komunikacji z innymi ludźmi.  W dzisiejszych czasach chcemy angielski rozumieć (zarówno język mówiony i pisany), jak i wypowiadać się w tym języku (zarówno w mowie jak i w piśmie).  Naturalnym pragnieniem uczących się języka jest opanowanie angielskiego w takim stopniu, aby móc z tej wiedzy efektywnie korzystać, aby angielski stał się narzędziem pomocnym w naszej pracy, w naszej nauce i w naszym życiu codziennym.  

Język angielski stał się narzędziem, z którego możemy korzystać w kontaktach
z ludźmi na całym świecie.  Angielski pomaga nam lepiej czuć się na wycieczce zagranicznej, pozwala na uczestniczenie w spotkaniach i konferencjach międzynarodowych, umożliwia czytanie prasy i literatury w tym języku, ułatwia również komunikację w biznesie.  
 
Dlatego dobrze jest opanować przynajmniej podstawy języka angielskiego i od razu z tej wiedzy praktycznie korzystać.  Jeszcze lepiej jest opanować angielski w stopniu średnio-zaawansowanym a najlepiej w stopniu zaawansowanym, zdobyć międzynarodowe certyfikaty językowe oraz skończyć studia na wyższej uczelni np. w Wielkiej Brytanii. 
 
Dobrze jest mieć marzenia, a jeszcze lepiej zamieniać je w rzeczywistość.  Aby urzeczywistnić nasze marzenia związane ze znajomością angielskiego musimy spełnić jeden podstawowy warunek w myśl zasady, wielka podróż zaczyna się od pierwszego kroku.  Musimy więc zrobić ten pierwszy krok, czyli rozpocząć naukę angielskiego.  
 

Najczęstsze obawy związane z nauką angielskiego od podstaw

To prawda, że boimy się nowych wyzwań, nowych rzeczy, szczególnie tych, których jeszcze nie znamy.  Boimy się, że ucząc się angielskiego od podstaw napotkamy mnóstwo problemów: że czujemy barierę przed mówieniem, że nie nauczymy się wymowy, że wszystkiego nie zrozumiemy, że nie mamy talentu do nauki języków, że w naszym wieku to już za późno uczyć się języka (jeżeli jesteśmy osobą dorosłą), że się ośmieszymy przed innymi, itp.  Lista naszych obaw jest zapewne o wiele dłuższa.  Jednakże, tak jak to w życiu zwykle bywa, wystarczy skonfrontować nasze obawy z rzeczywistością i nagle okazuje się, że obawy znikają.

  

Tym co rozprasza obawy jest praktyczna nauka

Jeżeli już zaczniemy uczyć się angielskiego szybko zapominamy o naszych obawach.  Na zajęciach jest dużo ćwiczeń konwersacyjnych - bariera przed mówieniem znika.  Na lekcjach lektor wyjaśnia zasady, które rządzą językiem  - okazuje się, że można to zrozumieć.  Dzięki licznym ćwiczeniom nabieramy pewności siebie, szybko zaczynamy konwersować po angielsku i nagle odkrywamy w sobie talent do języków.  Na kursie angielskiego od podstaw spotykamy innych, którzy też zaczynają naukę języka w naszym wieku - nie jesteśmy więc odosobnieni. Największym zaś zaskoczeniem może być dla nas fakt, że nauka języka angielskiego może być bardzo przyjemną formą spędzania wolnego czasu, gdzie uczymy się języka również poprzez zabawę.


Co sprawia, że kursy języka angielskiego dla początkujących w ARTOS-ie są wyjątkowe?
Jest kilka czynników, które wyróżniają nasze kursy angielskiego dla początkujących na tle innych.

 

Po pierwsze, dbamy o pełne zrozumienie języka i zasad które nim rządzą, tzn. wprowadzamy naszych studentów w świat języka obcego w sposób w pełni dla nich zrozumiały. Dzięki temu słuchacze naszych kursów mają ten komfort, że wszystko w języku angielskim jest możliwe do zrozumienia.  Dzięki temu uczeń potrafi zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane aspekty stosowania języka angielskiego już od pierwszych lekcji.  
 

Po drugie, dbamy o systematyczny rozwój umiejętności praktycznej komunikacji oraz wyrażania swoich myśli w tym języku.  Aby nauczyć się komunikować po angielsku, trzeba język praktycznie stosować w konwersacji.  Rozumienie języka jest potrzebne, ale samo rozumienie języka nie wystarczy.  Potrzebne jest praktyczne zastosowanie języka w komunikacji, bo najlepiej uczymy się w działaniu.  Dlatego na kursie języka angielskiego od podstaw stosujemy całą gamę różnorodnych ćwiczeń językowych, które pomogą uczniowi mówić po angielsku.  Dzięki temu nasi studenci uczą się języka szybko a efekty tej nauki są naprawdę trwałe. 
 
 
Po trzeciedbamy o ugruntowanie i integrację zdobytych umiejętności językowych dzięki czemu nasi studenci doskonale zapamiętują przerobiony materiał.  Na kursie rozwijają oni swój własny warsztat językowy i własny styl wypowiedzi poprzez liczne ćwiczenia pisemne. Na kursie są ćwiczenia powtórkowe a słuchacze regularnie piszą testy, co dodatkowo mobilizuje do systematycznej nauki.  Dzięki intensywnym ćwiczeniom wiedza i umiejętności językowe będą uporządkowane, łatwe do zapamiętania i wpłyną bezpośrednio na coraz lepsze opanowanie języka. Dlatego, ucząc się z nami, zbudujesz swoją wiedzę językową na bardzo mocnych fundamentach.
 
Szczególnie polecamy Intensywny Kurs Angielskiego dla Początkujących w trybie Optymalnym
 

W ARTOS-ie oferujemy kursy języka angielskiego dla początkujących w trybie Standardowym (tempo bardziej umiarkowane) oraz Optymalnym (szybkie tempo nauki).   Dla osób, które chcą szybko opanować podstawy lub potrzebują szybkiego kursu ugruntowującego podstawy angielskiego szczególnie polecamy kurs Intensywny w trybie Optymalnym (zajęcia 2 x 3 lekcje w tygodniu, 102 lekcje w semestrze).  Można tam realnie opanować podstawy angielskiego (poziom A-1) zaledwie w okresie jednego semestru, tj. czterech miesięcy.  Bardzo dużo ćwiczeń konwersacyjnych oraz bogate autorskie materiały uzupełniające sprawią, że postępy w nauce będą błyskawiczne a zdobyta wiedza i umiejętności będą naprawdę trwałe.

 
 

 

 

Przyjmujemy już zapisy na kurs Intensywny w trybie Optymalnym na Nowy Semestr.  Zajęcia w godzinach popołudniowych lub porannych.

  

   

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Semestr 


Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły:

 
tel.
 (89) 534 21 50   lub  515 253 212

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 

 

Related Video

Kurs Języka Angielskiego dla Początkujących

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: