• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

kurs wakacyjny cae olsztyn

 
  Kurs Wakacyjny CAE Olsztyn 2017 
Zapisy od 03 kwietnia 2017  
 
W naszej ofercie kursów wakacyjnym mamy kurs języka angielskiego dla zaawansowanych na poziomie C-1, zorientowanym na przygotowanie do egzaminu CAE. Na wakacyjnym kursie CAE,  można rozwijać umiejętności językowe na poziomie zaawansowanym, zarówno w kontekście egzaminu CAE jak i aktywnej komunikacji.  Kurs ten jest okazją do aktywizowania języka a przede wszystkim ćwiczenia konwersacji. Wakacyjny kurs angielskiego dla zaawansowanych kładzie szczególny nacisk na rozwijanie umiejętności wyrażania się w tym języku.  W ciągu zaledwie dwóch miesięcy można poszerzyć swoje zrozumienie języka i zrobić duży krok w celu jego opanowania na poziomie zaawansowanym.  


Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 3 godziny lekcyjne na jednym spotkaniu.  Po zakończeniu kursu wakacyjnego możesz kontynuować naukę na kursach semestralnych w takim samym trybie (2 x 3 lekcje w tygodniu).  W trakcie roku szkolnego, kursy zaawansowane  odbywają się również w soboty.
 

WYKŁADOWCA na kursie CAE - absolwent University of Surrey w Wielkiej Brytanii

 

   


Zapisy na Kursy Wakacyjne 
 

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 

 


 Zapisy na WAKACYJNE KURSY JĘZYKOWE: Olsztyn, Szkoła Językowa ARTOS,  ul. Pieniężnego 18

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212 

 

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: