• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Wakacyjne Kursy Angielskiego Olsztyn

 

Zapisy od 03 kwietnia 2017 
  
Jeżeli chcesz bardzo szybko opanować lub utrwalić język angielski wykorzystując aktywnie czas wakacyjny, zapraszamy na kursy wakacyjne, odbywające się od lipca do września 2016.  Proponujemy naukę języka od podstaw, na poziomie średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym (poziomy od A-1 do C-1). Po ukończeniu kursu wakacyjnego, możesz naukę kontynuować na kursach semestralnych.   

Do wyboru: Kursy Intensywne , Kursy Super Intensywne  na różnych poziomach zaawansowania oraz Kurs CAE (advanced) na poziomie C-1 w bardzo atrakcyjnych cenach!

 

Kursy Intensywne (różne poziomy zaawansowania) 


Na kursie Intensywnym zrealizujesz program kursu Standardowego w dwa miesiące, czyli dwa razy szybciej niż w okresie roku szkolnego, gdzie jeden semestr w trybie standardowym jest realizowany w czasie czterech miesięcy.  Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 3 godziny lekcyjne na jednym spotkaniu.  Po zakończeniu kursu wakacyjnego w trybie Intensywnym możesz kontynuować naukę na kursach semestralnych w trybie Standardowym lub Optymalnym.
 

Kurs CAE (advanced) - poziom C-1 (angielski dla zaawansowanych)  

Na kursie CAE,  można rozwijać umiejętności językowe na poziomie zaawansowanym, zarówno w kontekście egzaminu CAE jak i aktywnej komunikacji.  Kurs ten jest okazją do aktywizowania języka a przede wszystkim ćwiczenia konwersacji. Wakacyjny kurs angielskiego dla zaawansowanych kładzie szczególny nacisk na rozwijanie umiejętności wyrażania się w tym języku.  W ciągu zaledwie dwóch miesięcy można poszerzyć swoje zrozumienie języka i zrobić duży krok w celu jego opanowania na poziomie zaawansowanym.  
 

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 3 godziny lekcyjne na jednym spotkaniu.  Po zakończeniu kursu wakacyjnego możesz kontynuować naukę na kursach semestralnych w takim samym trybie (2 x 3 lekcje w tygodniu).  W trakcie roku szkolnego, kursy zaawansowane  odbywają się również w soboty.
 

WYKŁADOWCA na kursie CAE - absolwent University of Surrey w Wielkiej Brytanii

 

Kursy Super Intensywne

Na kursie Super Intensywnym zrealizujesz program kursu Standardowego w jeden miesiąc, czyli cztery razy szybciej niż w okresie roku szkolnego, gdzie jeden semestr w trybie standardowym jest realizowany w czasie czterech miesięcy.  Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu po 4 godziny lekcyjne na jednym spotkaniu.  Po zakończeniu kursu wakacyjnego w trybie Super Intensywnym możesz kontynuować naukę na kursach semestralnych w trybie Standardowym lub Optymalnym. 

    


Zapisy na Kursy Wakacyjne 
 

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 

 

 Zapisy na WAKACYJNE KURSY JĘZYKOWE: Olsztyn, Szkoła Językowa ARTOS,  ul. Pieniężnego 18

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212 

  

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: