• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Lekcje Indywidualne: angielski i niemiecki olsztyn

Lekcje indywidualne: angielski i niemiecki - Olsztyn Lekcje indywidualne: angielski i niemiecki - Olsztyn

Lekcje indywidualne: angielski i niemiecki.  Intensywność nauki do wyboru.


Lekcje indywidualne języka angielskiego i niemieckiego oferujemy zarówno dla młodzieży jak i osób dorosłych (harmonogram spotkań oraz zakres nauczania do ustalenia).  W ten sposób można się uczyć języka od podstaw, można skupić się na wybranych zagadnieniach językowych oraz aktywnie ćwiczyć konwersację.  Ważne jest to, że daje to możliwość uczenia się we własnym tempie. 

Jednostka lekcyjna składa się z 50 minut (1 lekcja = 50 minut). Zajęcia odbywają się w siedzibie szkoły w Olsztynie, przy ul. Pieniężnego 18.  Po zapisaniu się na określoną liczbę lekcji spotykasz się z lektorem według ustalonego harmonogramu.  Jeżeli chcesz odwołać lekcje w danym dniu i przesunąć je na późniejszy termin (istnieje taka możliwość) wystarczy ustalić to ze swoim lektorem. 

 

Zapraszamy na Indywidualne lekcje angielskiego i niemieckiego w Olsztynie. 

Indywidualne lekcje językowe w Olsztynie: Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

 

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: