• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Business English: BEC Higher

EBC: English for Business Communication EBC: English for Business Communication

Business English dla zaawansowanych. Rozwijanie słownictwa z akcentem na komunikację w miejscu pracy i w biznesie.


BEC Higher (Business English Certificate) sprawdza znajomość języka biznesu na poziomie zaawansowanym C-1. Certyfikat BEC Higher jest najbardziej zaawansowanym brytyjskim egzaminem językowym z serii BEC oferowanym przez UCLES (University of Cambridge Local Examinations Syndicate).  Świadczy o tym, że znajomość języka angielskiego jego posiadacza jest na wysokim poziomie pozwalającym biegle komunikować się w środowisku pracy, brać czynny udział w debatach i dyskusjach, robić profesjonalne prezentacje lub dobrze sobie radzić na kursach biznesu na poziomie akademickim.  Certyfikat BEC Higher w CV daje dużą przewagę konkurencyjną na międzynarodowym rynku pracy.  BEC Higher składa się z 4 części: czytanie, pisanie, słuchanie, mówienie i, podobnie jak w przypadku innych egzaminów Cambridge, otrzymuje się certyfikat z ocenami A, B lub C.
 

Kurs Business English – EBC (English for Business Communication) w ARTOS-ie: 


Kurs EBC (English for Business Communication) to kurs angielskiego w biznesie zorientowany na rozwijanie praktycznej komunikacji w języku angielskim w środowisku pracy i w biznesie.  Kurs EBC, oferowany na poziomie zaawansowanym (B-2/C-1), przybliża wiele zagadnień, sytuacji i problemów świata biznesu, pozwala na poszerzenie i aktywizację słownictwa oraz ćwiczenie konwersacji.  Koncentrując się na różnorodnych zagadnieniach (również w oparciu o współczesną prasę brytyjską) English for Business Communication podejmuje między innymi takie tematy jak:

 

t  codzienna komunikacja w miejscu pracy (telefony, maile)

t  prowadzenie rozmów i dyskusji na przeróżne tematy biznesowe

t  rozumienie i stosowanie podstawowego słownictwa w biznesie (towar, produkt, rynek, handel, usługa, podaż, popyt, przedsiębiorca, itp.)

t  stosowanie pojęć związanych ze sprzedażą:  przychód, obrót, koszty, marża, zysk, dochód, obliczanie podatków, itp.

t  pojęcie pieniądza i korzystanie z usług bankowych

t  finanse osobiste konsumentów (wydawanie, lokowanie i oszczędzanie)

t  funkcjonowanie na rynku pracy

t  elementy marketingu – różnicowanie, pozycjonowanie, reklama, promocja, PR, itp.

t  pisanie listów i raportów w biznesie

t  funkcjonowanie różnych organizacji biznesowych (firma jednoosobowa,  różne rodzaje spółek: cywilna, komandytowa, akcyjna)

t  struktura organizacyjna i różne koncepcje zarządzania przedsiębiorstwem

t  analiza i ocena funkcjonowania przedsiębiorstwa

  

Kurs English for Business Communication rozwija zarówno praktyczną komunikację w środowisku pracy, jak i skutecznie przygotowuje do egzaminu BEC Higher. Ponadto, umiarkowane tempo nauki (1 x 3 lekcje w tygodniu) sprawia, że kurs EBC można łatwo pogodzić z innymi obowiązkami.  Potrzebne są przynajmniej dwa semestry nauki, aby przygotować się dobrze do testu BEC Higher.


Prosimy o kontakt w Biurze Szkoły, gdzie na miejscu zaproponujemy optymalną ścieżkę dojścia do poziomu, który pozwoli dobrze zdać egzamin  BEC Higher.  Nasze kursy języka angielskiego przygotowujące do  BEC Higher odbywają się w Olsztynie, ul. Pieniężnego 18.

 
 
   

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Rok Szkolny 


Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły:

 
tel.
 (89) 534 21 50   lub  515 253 212

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 

 

Zapraszamy na kurs BEC Higher:  Olsztyn, Szkoła Językowa ARTOS, ul. Pieniężnego 18

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: