• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Kurs FCE Olsztyn

Zapraszamy na kurs FCE do ARTOS-u Zapraszamy na kurs FCE do ARTOS-u

First Certificate in English (FCE):


FCE testuje wiedzę językową na poziomie średnio-zaawansowanym wyższym (B-2) i jest najbardziej popularnych brytyjskim egzaminem językowym oferowanym przez UCLES (University of Cambridge Local Examinations Syndicate).  Sprawdza on wszystkie cztery umiejętności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie. Oceniana jest też znajomość słownictwa i gramatyki.

 

Posiadanie certyfikatu FCE świadczy o tym, że znasz angielski na tyle, by swobodnie porozumiewać się w większości sytuacji z życia codziennego.  Potrafisz dobrze funkcjonować w pracy biurowej, prowadzeniu prostej korespondencji, czy rozmowach z obcokrajowcami.  Możesz brać udział w szkoleniach prowadzonych w języku angielskim, czytać artykuły gazetowe czy korzystać z podręczników w języku angielskim.  FCE jest uznawany przez wielu pracodawców i różne instytucje edukacyjne na świecie. Egzamin przeznaczony jest dla młodzieży jak i osób dorosłych.
 

Kurs przygotowujący do egzaminu FCE, dla osób, których umiejętności językowe są na poziomie B-1 składa się z dwóch semestrów (lub co najmniej  jednego) w trybie Optymalnym, tj. intensywnym albo czterech (lub co najmniej dwóch) semestrów w trybie Standardowym.  Osoby,  które zaczynają naukę angielskiego zupełnie od podstaw, potrzebują 5 semestrów nauki w trybie Optymalnym lub 10 semestrów w trybie Standardowym.  


Prosimy o kontakt w Biurze Szkoły, gdzie będziemy mogli zaproponować kurs przygotowujący do FCE dostosowany do indywidualnych potrzeb studenta. Nasze kursy języka angielskiego przygotowujące do FCE odbywają się w Olsztynie, ul. Pieniężnego 18.  Zajęcia w godzinach porannych lub popołudniowych


 
   
 
  
 

 

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Semestr 


Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły:

 
tel. (89) 534 21 50   lub  515 253 212

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 

 

Zapraszamy na Kurs FCE : Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

 

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: