• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Business English: TOEIC

Kurs EBC: English for Business Communication Kurs EBC: English for Business Communication

Business English dla zaawansowanych. Rozwijanie słownictwa z akcentem na komunikację w miejscu pracy i w biznesie.


TOEIC (Test of English for International Communication) jest najbardziej popularnym i najczęściej zdawanym egzaminem językowym na świecie (ponad 7 milionów zdających rocznie), który określa znajomość języka angielskiego w środowisku pracy i w biznesie.  Test mierzy zaawansowanie językowe w skali od 10 do 990 punktów, gdzie odpowiedni przedział punktowy świadczy o określonym zaawansowaniu.  Oznacza to, że testu TOEIC nie można nie zdać.

 

TOEIC  jest  stosowany i uznawany przez ponad 10,000 globalnych firm i korporacji. W Polsce Egzamin TOEIC z wynikiem 700 punktów jest uznawany przez Służbę Cywilną w postępowaniu kwalifikacyjnym.  Ponadto, na wielu uczelniach, jest podstawą do zaliczenia lektoratu z języka angielskiego. Wynik TOEIC wpisany do CV daje również konkurencyjną pozycję na rynku pracy.

TOEIC składa się z 200 pytań testowych, podzielonych na dwie sekcje Listening Comprehension (100 pytań) i Reading Comprehension (100 pytań). Wynik egzaminu to liczba punktów na skali 10-990, precyzyjny raport wyników z opisem mocniejszych i słabszych stron kandydata oraz certyfikat w pięciu różnych kolorach, zależnie od wyniku.  TOEIC można zdawać w Szkole Językowej ARTOS.  Wyniki otrzymuje się średnio po 10 dniach od daty testu.

 

Kurs Business English – EBC (English for Business Communication) w ARTOS-ie:

 

Kurs EBC (English for Business Communication) to kurs angielskiego w biznesie zorientowany na rozwijanie praktycznej komunikacji w języku angielskim w środowisku pracy i w biznesie. Kurs EBC, oferowany na poziomie zaawansowanym (B-2/C-1), przybliża wiele zagadnień, sytuacji i problemów świata biznesu, pozwala na poszerzenie i aktywizację słownictwa oraz ćwiczenie konwersacji.  Koncentrując się na różnorodnych zagadnieniach (również w oparciu o współczesną prasę brytyjską) English for Business Communication podejmuje między innymi takie tematy jak: 
   

t  codzienna komunikacja w miejscu pracy (telefony, maile)

t  prowadzenie rozmów i dyskusji na przeróżne tematy biznesowe

t  rozumienie i stosowanie podstawowego słownictwa w biznesie (towar, produkt, rynek, handel, usługa, podaż, popyt, przedsiębiorca, itp.)

t  stosowanie pojęć związanych ze sprzedażą:  przychód, obrót, koszty, marża, zysk, dochód, obliczanie podatków, itp.

t  pojęcie pieniądza i korzystanie z usług bankowych

t  finanse osobiste konsumentów (wydawanie, lokowanie i oszczędzanie)

t  funkcjonowanie na rynku pracy

t  elementy marketingu – różnicowanie, pozycjonowanie, reklama, promocja, PR, itp.

t  pisanie listów i raportów w biznesie

t  funkcjonowanie różnych organizacji biznesowych (firma jednoosobowa,  różne rodzaje spółek: cywilna, komandytowa, akcyjna)

t  struktura organizacyjna i różne koncepcje zarządzania przedsiębiorstwem

t  analiza i ocena funkcjonowania przedsiębiorstwa

 

Kurs English for Business Communication rozwija zarówno praktyczną komunikację w środowisku pracy, jak i skutecznie przygotowuje do egzaminu TOEIC.  Ponadto, umiarkowane tempo nauki (1 x 3 lekcje w tygodniu) sprawia, że kurs EBC można łatwo pogodzić z innymi obowiązkami.  Potrzebne są przynajmniej dwa semestry nauki, aby przygotować się dobrze do testu TOEIC. 

Prosimy o kontakt w Biurze Szkoły, gdzie na miejscu zaproponujemy optymalną ścieżkę dojścia do poziomu, który pozwoli dobrze zdać egzamin TOEIC.  Nasze kursy języka angielskiego przygotowujące do TOEIC odbywają się w Olsztynie, ul. Pieniężnego 18.

 

 

 

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Rok Szkolny 


Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły:

 
tel.
 (89) 534 21 50   lub  515 253 212

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 

   

   

 Zapraszamy na kurs TOEIC:  Olsztyn, Szkoła Językowa ARTOS, ul. Pieniężnego 18

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

  

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: