Szybkie i trwałe efekty

Nie o to chodzi, żeby się języka trochę pouczyć a potem prawie wszystko zapomnieć, lecz żeby język praktycznie opanować i zapamiętać. Ten cel możliwy jest do osiągnięcia tylko wtedy, gdy nauce języka towarzyszy bogactwo różnorodnych, systematycznie realizowanych ćwiczeń, dzięki którym zdobywana wiedza i umiejętności są stosowane praktycznie w komunikacji.

Być może masz doświadczenie bycia na kursie językowym, gdzie nauka polegała na wykładach wyjaśniających gramatykę, na zwykłym przerabianiu podręcznika, lub na biernym przyswajaniu wiedzy. Kurs językowy oparty na zasadzie - 'dużo informacji, mało ćwiczeń', nie sprawdza się w praktyce, ponieważ wiedza nie przećwiczona nie może być zapamiętana.

Dlatego w ARTOS-ie stosujemy zasadę 'dużo ćwiczeń' realizowanych zarówno na zajęciach lekcyjnych jak i w ramach pracy domowej. W klasie jest dużo ćwiczeń konwersacyjnych, a w domu studenci wykonują różne ćwiczenia pisemne, utrwalające zdobyte umiejętności.

Nasza zasada 'dużo ćwiczeń' sprawia, że nasi studenci uczą się języka szybko a efekty nauki są naprawdę trwałe.

Po ukończeniu kursów w naszej szkole:

nauczysz się języka aktywnie w komunikacji

będziesz dobrze funkcjonować w rzeczywistym świecie

wyróżnisz się na rynku pracy

przygotujesz się do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego

twoje słownictwo będzie bardzo bogate

praktycznie opanujesz gramatykę

będziesz swobodnie korzystać ze źródeł informacji: prasa, telewizja, internet

zdobędziesz międzynarodowe certyfikaty językowe

przygotujesz się do studiów filologicznych w Polsce

przygotujesz się do studiów za granicą

Szkoła Językowa ARTOS jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie