Certyfikaty Językowe z Angielskiego Olsztyn

Najbardziej popularne egzaminy to TOEIC (Test of English for International Communication), FCE (First Certificate in English), CAE (Certificate in Advanced English), CPE (Certificate of Proficiency in English) oraz IELTS (International English Language Testing System).

Certyfikaty te honorowane są na całym świecie przez organizacje rządowe, korporacje oraz uniwersytety. Posiadanie tych certyfikatów otwiera drzwi do studiów za granicą oraz daje konkurencyjną przewagę na międzynarodowym rynku pracy.

Studenci ARTOS-u zdobyli już ponad 2000 międzynarodowych certyfikatów językowych. Zapisując się na kursy językowe do ARTOS-u, również to osiągniesz.

W ARTOS-ie można przygotować się do:

Szkoła Językowa ARTOS jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie

tel. (89) 534 21 50   lub  515 253 212

Zapraszamy na  kursy językowe: Olsztyn, Szkoła Językowa ARTOS,  ul. Pieniężnego 18

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212