Angielski dla Początkujących Olsztyn

angielskie ABC - kurs od podstaw angielskie ABC - kurs od podstaw

Dużo ćwiczeń konwersacyjnych oraz materiałów utrwalających zdobytą wiedzę. Tempo nauki do wyboru.

Aby nauczyć się języka angielskiego od podstaw nie potrzebne są szczególne zdolności. Wystarczy chcieć się nauczyć i mieć trochę czasu, a wtedy nie ma rzeczy niemożliwych. Nauka języka angielskiego może być szybka i skuteczna.

Na naszych kursach dla początkujących w Olsztynie uczymy angielskiego tak, aby uczeń miał pełen komfort rozumienia języka oraz zasad, które nim rządzą. Dużo ćwiczeń konwersacyjnych oraz bogate materiały utrwalające przerobiony materiał   w połączeniu z profesjonalizmem nauczycieli dbających o postępy słuchaczy tworzą doskonałą atmosferę do aktywnego poznawania języka.

W ARTOS-ie nauczysz się angielskiego praktycznie w komunikacji  i, jeżeli chcesz, przygotujesz się do dowolnego egzaminu językowego i potwierdzisz swoją wiedzę uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu językowego. Dzięki stosowanym przez nas zintegrowanym metodom poznasz język od podstaw naprawdę wszechstronnie.  Przekonało się o tym tysiące naszych absolwentów (zobacz: opinie o szkole).  Oferujemy naukę angielskiego od podstaw dla wszystkich niezależnie od wieku.

Gwarantujemy:  Szybkie opanowanie podstaw angielskiego, utrwalenie nabytej wiedzy, nowoczesne metody nauczania, tempo nauki dostosowane do wieku i potrzeb uczestników kursu oraz przyjazną atmosferę zajęć. Proponujemy zarówno godziny poranne jak i popołudniowe. Masz możliwość kontynuacji nauki na wyższych poziomach zaawansowania. Coś, co wyróżnia nasze kursy angielskiego dla początkujących to wyjątkowa dbałość o równowagę pomiędzy zrozumieniem języka i praktyczną umiejętnością wyrażania swoich myśli w tym języku. Aby to osiągnąć, nie wystarczy język rozumieć. Potrzebne są praktyczne ćwiczenia,  których na naszym kursie jest bardzo  dużo.  Dzięki temu nasi studenci uczą się języka szybko a efekty tej nauki są naprawdę trwałe. Dlatego, ucząc się z nami, zbudujesz swoją wiedzę językową na bardzo mocnych fundamentach.

W naszej ofercie kursów językowych mamy:

¨ Kursy angielskiego dla Dzieci (wiek od 9 lat)
¨ Kursy angielskiego dla Dzieci (wiek od 10 do 14 lat)
¨ Kursy angielskiego dla Młodzieży
¨ Kursy angielskiego dla Dorosłych
¨ Kursy angielskiego - Standardowe
¨ Kursy angielskiego - Optymalne (intensywne)

Więcej informacji o kursie dla

początkujących:

tel.
 (89) 534 21 50   lub  515 253 212

Mamy kursy w trybie Standardowym w godzinach popołudniowych i wieczornych lub  Weekendowe kursy angielskiego w soboty.

Przyjmujemy już zapisy na Intensywny Kurs Angielskiego dla Początkujących w trybie Optymalnym na Nowy Semestr.
Zajęcia w godzinach popołudniowych lub porannych.

Zapraszamy na Kurs Angielskiego dla Początkujących.

Angielski od podstaw w Olsztynie: Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212