• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Angielski - Konwersacje

Konwersacje - okazja do aktywizacji języka Konwersacje - okazja do aktywizacji języka

Praktyczne ćwiczenie komunikacji na poziomie średnio-zaawansowanym
(kurs K-2) oraz zaawansowanym (kurs K-3).
  


Zajęcia konwersacyjne to okazja na rozwijanie umiejętności komunikowania się w różnych sytuacjach życia codziennego, przełamywania barier, poprawiania wymowy, poszerzania rozumienia języka mówionego, rozwijania słownictwa i aktywizowania wiedzy językowej zdobytej wcześniej.  Celem zajęć konwersacyjnych jest budowanie pewności siebie oraz płynności w wyrażaniu swoich myśli w języku angielskim.  Na wyższym poziomie (K-3) będzie dużo tematów do dyskusji zaczerpniętych z prasy i telewizji brytyjskiej. 

 

Kurs jest znakomitym rozwiązaniem dla tych, którzy nie dysponują czasem na bardziej intensywne formy kształcenia, ale mogą się spotkać raz w tygodniu na konwersacje.  Świetnie się sprawdza dla osób, które już zakończyły naukę, ale chcą mieć nadal żywy kontakt z językiem.     
 

Kurs K-2 oferowany jest na poziomie średnio-zaawansowanym a kurs K-3 na poziomie zaawansowanym.  Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.  Żadnych obowiązkowych prac domowych, żadnych egzaminów, natomiast dużo zabawy z komunikacją w języku angielskim.  

 
 
 

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Rok Szkolny 


Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły:

 
tel.
 (89) 534 21 50   lub  515 253 212

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 

 

 

 
  

Zapraszamy na Kursy Konwersacyjne. Angielski - konwersacje: Olsztyn, Szkoła Językowa ARTOS, ul. Pieniężnego 18

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

 

 

 

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: