Angielski Olsztyn - Kurs angielskiego Olsztyn w ARTOS-ie

Kurs angielskiego Olsztyn w ARTOS-ie Kurs angielskiego Olsztyn w ARTOS-ie

Kurs angielskiego Olsztyn w ARTOS-ie

Wybierz profesjonalny kurs języka angielskiego w Olsztynie z bogatej oferty kursów w Szkole Językowej ARTOS (Olsztyn, Centrum miasta). Akcent na praktyczne opanowanie języka w komunikacji sprawia, że zdobyta wiedza pozwala dobrze funkcjonować w rzeczywistym świecie.  Dorośli absolwenci szkoleń mogą wyróżnić się na rynku pracy poprzez zdobycie międzynarodowych certyfikatów językowych.  Dzieci i młodzież mogą świetnie przygotować się do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego, a najbardziej ambitni do studiów filologicznych w Polsce oraz do studiów językowych za granicą.

W ofercie kursów są:

¨ Kursy angielskiego dla Dzieci (wiek od 9 lat)

¨ Kursy angielskiego - Optymalne (intensywne)

Na kursach można przygotować się do:

Szkoła Językowa ARTOS jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie

tel.
 (89) 534 21 50   lub  515 253 212