Angielski Olsztyn - Szkoła Językowa ARTOS

Angielski Olsztyn - Szkoła Językowa ARTOS Angielski Olsztyn - Szkoła Językowa ARTOS

Angielski Olsztyn - Szkoła Językowa ARTOS to oryginalna autorska metodyka i gwarancja skuteczności, której wszyscy dziś bardzo potrzebują.

Nauka angielskiego w Olsztynie w Szkole Językowej ARTOS to konkretna odpowiedź na potrzeby osób, które chcą dobrze opanować język angielski i nauczyć się nim aktywnie posługiwać.  Na naszych kursach językowych można poznawać angielski zupełnie od podstaw i zbudować swoją wiedzę na bardzo solidnych fundamentach a następnie rozwijać swoje umiejętności językowe na poziomach wyższych aż do osiągnięcia pułapu wymaganego do podjęcia studiów w języku angielskim za granicą zarówno na poziomie pierwszym (licencjat) jak i na poziomie drugim studiów (poziom magisterski).

W ARTOS-ie wyrażamy przekonanie, że w dzisiejszych czasach wiedza językowa musi być aktywna, musi być odpowiedzią na wyzwania współczesnego świata. Dlatego umiejętności językowe zdobyte w naszej szkole sprawdzą się na całym świecie, ponieważ uczymy języka naprawdę wszechstronnie.  W ARTOS-ie bardzo poważnie podchodzimy zarówno do kursów podstawowych jak i tych najbardziej zaawansowanych.  Z równą pieczołowitością poświęcamy uwagę nauczaniu języka od podstaw jak i nauczaniu na poziomie akademickim ponieważ wyznajemy zasadę, że języka można się uczyć skutecznie i szybko już od poziomu podstawowego aż po najbardziej zaawansowany.

Angielski od Podstaw

Twój Plan Nauki Języka

Na studia za granicą

W naszej szkole stawiamy na wszechstronny rozwój różnych umiejętności poprzez liczne ćwiczenia praktyczne aktywizujące język.  Taka strategia zawsze daje trwałe i szybkie efekty.  Każdy uczestnik naszych szkoleń sam wyznacza sobie pułap zaawansowania językowego, który osiąga uczestnicząc w naszych kursach (Plan Nauki Angielskiego).  Można dostosować tempo nauki języka do własnych potrzeb i możliwości czasowych, wybierając kursy Standardowe bądź Optymalne (Intensywne).  Zajęcia odbywają się zazwyczaj w godzinach popołudniowych, ale mamy też kursy Poranne oraz Weekendowe (w soboty). Prowadzimy kursy językowe dla Dzieci, dla Młodzieży i dla Dorosłych.

Ucząc angielskiego w Olsztynie już od 25 lat (rok założenia 1991), otrzymujemy wiele pozytywnych opinii o naszych kursach ze strony naszych studentów.  Przez cały czas udoskonalamy nasze metody, dzięki czemu nasza praca dzisiaj jest jeszcze lepsza niż w przeszłości.

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Semestr

tel. (89) 534 21 50   lub  515 253 212