• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Hiszpański

Umiarkowane tempo nauki w systemie Standardowym - pod podstaw do poziomu średnio-zaawansowanego.


W ARTOS-ie oferujemy kursy hiszpańskiego w trybie Standardowym (2 x 2 lub 1 x 3 lekcje  w tygodniu).  Zajęcia prowadzone są w godzinach porannych, wieczornych, dwa razy w tygodniu, ewentualnie raz w tygodniu w środy lub soboty w systemie Standardowym.  Oferujemy je od podstaw do poziomu średnio-zaawansowanego. 


Hiszpański jest językiem stosunkowo łatwym do opanowania.  Stosowane przez nas metody z dużą ilością konwersacji i różnorodnych ćwiczeń utrwalających zrealizowany materiał, pozwalają na szybki i równomierny rozwój umiejętności językowych.  Na naszych kursach można się nauczyć praktycznej komunikacji oraz przygotować do certyfikatów DELE (Diplomas de Espanol Lengua Extranjera):

Egzamin El Diploma de Espanol: Nivel Inicial (Poziom Podstawowy) odpowiednik dawnego Certificado Inicial de Espanol. Egzamin potwierdza znajomość języka hiszpańskiego na poziomie wystarczającym do podstawowej komunikacji w życiu codziennym. Przeznaczony jest dla osób, które chcą podjąć naukę w Hiszpanii lub pragną kontynuować naukę języka hiszpańskiego.

Egzamin El Diploma de Espanol: Nivel Intermedio (Poziom Średni) odpowiednik dawnego Diploma Básico de Espanol. 

Egzamin potwierdza znajomość języka hiszpańskiego na poziomie wystarczającym do swobodnej komunikacji w warunkach nie wymagających specjalistycznego słownictwa, odpowiada poziomem egzaminowi FCE z języka angielskiego (B2). Przeznaczony dla osób chcących podjąć naukę lub pracę w Hiszpanii.

 

  

 Zapraszamy na kurs języka hiszpańskiego: Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

(kursy języków obcych: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski)

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

 

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: