• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Kursy angielskiego dla firm Olsztyn

Angielski: kursy dla firm w Olsztynie Angielski: kursy dla firm w Olsztynie

Angielski: kursy dla firm w Olsztynie. Przede wszystkim praktyczne opanowanie języka w komunikacji. Od podstaw aż do poziomu międzynarodowych certyfikatów.


 
Głównym celem nauki języka angielskiego w środowisku pracy jest dziś praktyczna komunikacja. 
Żyjemy w świecie, gdzie liczy się praktyczna znajomość angielskiego, gdzie liczy się umiejętność wyrażania swoich myśli w tym języku i umiejętność praktycznego stosowania angielskiego w komunikacji.  Wiedza językowa musi być aktywna.  Aby to osiągnąć potrzebny jest wszechstronny rozwój wszystkich umiejętności językowych a do tego potrzebne jest wszechstronne nauczanie języka.  Ostatecznym celem nauki jest umiejętność stosowania angielskiego w komunikacji.  
 

Kursy językowe w siedzibie Szkoły ARTOS

Jeżeli Twoja firma chce przeszkolić pracowników a wszyscy znają angielski w różnym stopniu (są tam osoby zarówno początkujące jak i zaawansowane), możemy każdej z nich zaproponować naukę języka na odpowiednim poziomie zaawansowania w ramach naszych kursów języka angielskiego dla dorosłych (patrz: Angielski dla Dorosłych), kursów podstawowych w trybie Intensywnym (patrz: Angielski dla początkujących) lub kursów zaawansowanych na poziomie akademickim (patrz: kurs CAE, CPE).  Istnieje więc możliwość, że osoby te będą się uczyć w jednej grupie lub w kilku różnych grupach a wtedy kursy będą optymalnie dostosowane do indywidualnych potrzeb, co będzie miało pozytywny wpływ na efektywność nauki.   A zatem, jeżeli skierują Państwo na szkolenie osoby o różnym poziomie zaawansowania, nie będzie to problemem. 
 

 

Kursy językowe w siedzibie firmy/organizacji 

 
Jeżeli preferują Państwo szkolenie językowe na terenie swojej firmy lub organizacji, wtedy liczba osób w grupie powinna być w przedziale minimalnie od 2 a maksymalnie do 12 osób. Ponadto, poziom zaawansowania wszystkich uczestników szkolenia powinien być wyrównany.  

Intensywność, czas i częstotliwość  spotkań, ilość lekcji, zakres materiału, czasokres, cele szkolenia oraz warunki cenowe będą przedmiotem wzajemnych ustaleń. 
 
 
 

Szkoła Językowa ARTOS jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie

 
 
 
 

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Semestr 


Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły:

 
tel. (89) 534 21 50   lub  515 253 212

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 

 

 
 

Zapraszamy na Kursy Angielskiego dla Firm w Olsztynie: kursy angielskiego od podstaw oraz kursy angielskiego dla zaawansowanych. 

 Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: