• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Intensywny Kurs Angielskiego Olsztyn

Kursy w trybie Optymalnym (Op), czyli intensywnym, to szybka forma nauki, gdzie zajęcia odbywają się 2 x 3 lekcje w tygodniu.


Kursy Intensywne w trybie Optymalnym to naprawdę szybka forma nauki języka, gdzie w krótkim czasie osiąga się bardzo duże postępy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą błyskawicznie opanować podstawy komunikacji w języku angielskim, które chcą szybko powtórzyć i ugruntować znajomość języka, lub dla tych którzy wyjeżdżają za granicę, przygotowują się do certyfikatów międzynarodowych lub na studia w języku angielskim za granicą

W jednym semestrze kursu w trybie Optymalnym trwającym średnio cztery i pół miesiąca są 102 lekcje.  Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: poniedziałki i czwartki, wtorki i piątki lub środy i soboty w w godzinach popołudniowcych oraz porannych


Przykładowe godziny zajęć w trybie Optymalnym (Op):
 

t  7.40 - 10.10

t  8.00 - 10.30

t  15.40 - 18.10

t  18.20 - 20.50

 

Kursy Optymalne  to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą osiągnąć możliwie najwyższy stopień zaawansowania w najkrótszym czasie.  Przykładowo, osoba zaczynająca naukę w tym trybie zupełnie od podstaw potrzebuje zaledwie pięciu semestrów, aby przygotować się do egzaminu Cambridge FCE i jedynie dwóch lub trzech semestrów w tym trybie, aby po uzyskaniu poziomu FCE przygotować się do egzaminu Cambridge Advanced (CAE).


W jednym semestrze w trybie Optymalnym jest zawarty program dwóch semestrów w trybie Standardowym (St) (zobacz: Plan Nauki Języka Angielskiego)Po skończeniu semestru w trybie Optymalnym istnieje również możliwość kontynuacji nauki w trybie Standardowym, czyli nauki w tempie bardziej umiarkowanym.   
   

Przyjmujemy już zapisy na kursy Intensywne w trybie Optymalnym na Nowy Semestr.  

Zajęcia w godzinach popołudniowych lub porannych.

 

 

Rabaty na Intensywne Kursy Poranne

 

 

 

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Semestr 


Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły:

 
tel. (89) 534 21 50   lub  515 253 212

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 

 

 

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: