• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Kursy Standardowe

Kursy Standardowe - umiarkowane tempo nauki Kursy Standardowe - umiarkowane tempo nauki

Kursy w trybie Standardowym (St) to nauka w umiarkowanym tempie.  Zajęcia odbywają się w systemie 2 x 2 lekcje w tygodniu lub 1 x 4 lekcje w tygodniu.  


Kursy w trybie Standardowym to bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą uczyć się języka w umiarkowanym tempie. Jeżeli nie masz pewności w którym systemie wybrać kurs w naszej szkole, możesz rozpocząć swoją naukę w trybie Standardowym i po semestrze lub dwóch kursu Standardowego przenieść się na kurs bardziej intensywny w trybie Optymalnym na wyższym poziomie. 

Zajęcia na kursie Standardowym w trybie 2 x 2 lekcje w tygodniu odbywają się w poniedziałki i czwartki, wtorki i piątki lub środy i soboty.  W semestrze trwającym średnio cztery miesiące jest 65 godzin lekcyjnych.  Na kursach Weekendowych w soboty odbywają się zajęcia na kursie Standardowym w trybie 1 x 4 lekcje w tygodniu.  Na kursie sobotnim jest 67 godzin lekcyjnych w semestrze. 


Przykładowe godziny zajęć w trybie Standardowym (St) (2 x 2 lekcje w tygodniu):

t  8.00 - 9.40

t  15.30 - 17.10

t  17.20 - 19.00

t  19.10 - 20.50

 

Przykładowe godziny zajęć na Kursie Weekendowym (St) (1 x 4 lekcje w tygodniu):
 

t  8.00 - 11.25

t  10.40 - 14.00

t  11.40 - 15.00

t  14.10 - 17.30

t  15.10 - 18.30

 

Nauka w trybie Standardowym to dobry wybór dla tych, którzy muszą łączyć obowiązki pracy lub nauki szkolnej z nauką języka i dobrze się sprawdza, jeżeli ktoś potrzebuje więcej czasu na opanowanie realizowanego na kursie materiału.

 

Program dwóch semestrów w trybie Standardowym (St) jest zawarty w jednym semestrze w trybie Optymalnym (Op).  Po skończeniu parzystej liczby semestrów w trybie Standardowym można się przenieść na tryb Optymalny (Op) (zobacz: Plan Nauki Języka Angielskiego) a tym samym przyspieszyć naukę języka.

   

 

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Semestr


Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły:

 
tel. 
(89) 534 21 50   lub  515 253 212

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 

 

 

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: