• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Weekendowe Kursy Językowe

Dużą popularnością wśród naszych studentów cieszą się weekendowe kursy językowe.  Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w soboty w systemie Standardowym (patrz: Kursy Standardowe)   (1 x 4 godziny lekcyjne, tj. 3 godziny zegarowe) a tempo nauki jest umiarkowane. Oferujemy również zajęcia angielskiego w systemie Junior dla dzieci (1 x 2 lekcje w tygodniu).  

Forma zajęć kursów weekendowych może z powodzeniem zastąpić kursy odbywające się dwa razy w tygodniu dlatego korzystają z nich nie tylko osoby dojeżdżające ale i mieszkańcy Olsztyna, którzy nie mają czasu na naukę języka w tygodniu, np. uczniowie szkół muzycznych lub sportowcy.  Ważna jest tylko systematyczność.

Na weekendowych kursach angielskiego można uczyć się  od podstaw aż do poziomu CAE.  Zajęcia mogą rozpoczynać się z rana o godz. 8.00. Późniejsze grupy zaczynają o 9.5010.40 lub 11.40.   Możliwe są też zajęcia w soboty w godzinach popołudniowych rozpoczynające się o godz. 14.10lub 15.10.     

W soboty, prowadzimy również kursy języka niemieckiego (1 x 4 godziny lekcyjne, tj. 3 godziny zegarowe na jednym spotkaniu) zarówno na poziomie podstawowym jak i wyższym.  Przykładowo, zajęcia rozpoczynają się od godz. 8.00 lub od 11.40 (patrz: Kursy Niemieckiego).

 

 Zapraszamy również w weekendy na angielski dla dzieci! 
(zajęcia raz w tygodniu w soboty)  

 

 

Zapraszamy na weekendowe kursy językowe: Olsztyn, Szkoła Językowa ARTOS,  ul. Pieniężnego 18

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

    

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Semestr 


Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły:

 
tel.
 (89) 534 21 50   lub 515 253 212

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 

 

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: