• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Intensywny Kurs Niemieckiego Olsztyn

Intensywny Kurs Niemieckiego Olsztyn - to znakomite rozwiązanie dla tych, którzy chcą szybko opanować niemiecki przed wyjazdem za granicę.


Kurs Intensywny w trybie Optymalnym to nauka dla osób, które chcą bardzo szybko opanować podstawy języka niemieckiego.  W okresie zaledwie jednego semestru realizowany jest program poziomu A-1 a to oznacza, że jeden semestr takiej nauki pozwoli Ci na prowadzenie swobodnej konwersacji na tematy z życia codziennego.  Kolejny semestr rozwija niemiecki na poziomie A-2.  Wystarczy tylko jeszcze jeden semestr (poziom trzeci) aby zdać egzamin Zertifikat Deutsch.  Kurs jest oferowany w godzinach porannych i popołudniowych a jego duża intensywność (2 x 4 godziny lekcyjne w tygodniu) daje możliwość wykształcenia umiejętności konwersacyjnych.  

Kurs Intensywny w trybie Optymalnym jest również idealnym rozwiązaniem dla osób, które wcześniej uczyły się niemieckiego jednakże chcą szybko powtórzyć i ugruntować podstawy tego języka.  Szybki kurs języka niemieckiego sprawdza się znakomicie u osób dorosłych, którzy wiedzą, że mogą swoją wiedzą językową praktycznie zastosować w komunikacji w środowisku niemieckojęzycznym.

 

KURSY NIEMIECKIEGO W TRYBIE INTENSYWNYM 

 • Kurs Niemieckiego - średniozaawansowany: w poniedziałki i czwartki  (godziny poranne)
 • Kurs Niemieckiego - średniozaawansowanywe wtorki i piątki (godziny popołudniowe)  

 

  

 

 

 

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Semestr 


Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły:

 
tel.
 (89) 534 21 50   lub  515 253 212

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 

 
 Zapraszamy na szybki kurs Niemieckiego: Olsztyn Szkoła Językowa ARTOS, ul. Pieniężnego 18

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

Last modified on środa, 05 kwiecień 2017 21:25

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: