• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Kursy języka niemieckiego Olsztyn, Centrum

Kursy Języka Niemieckiego Olsztyn, Centrum Kursy Języka Niemieckiego Olsztyn, Centrum

Kursy Języka Niemieckiego Olsztyn, Centrum - dogodne godziny zajęć, bardzo dobra lokalizacja, renomowana szkoła językowa.Nauka języka niemieckiego - aspekty

 

ekonomiczne

 

Niemcy stanowią potęgę gospodarczą w Europie i należą do jednych z najistotniejszych partnerów biznesowych na  świecie, stąd wiele przedsiębiorstw jest ukierunkowanych na kontakty z naszym zachodnim sąsiadem.


Język niemiecki warto znać, ponieważ dzięki temu zwiększasz swoją atrakcyjność i konkurencyjność na rynku pracy w stosunku do innych pracowników, a im lepsza znajomość języka tym większe są Twoje szanse i tym wyższe mogą być Twoje oczekiwania finansowe. Dotyczy to nie tylko rynku w Polsce, gdzie coraz więcej firm podejmuje współpracę z Niemcami, ale też w krajach niemieckojęzycznych, gdzie szczególnie ceni się polskich pracowników z uwagi na ich rzetelność, sumienność i dobre przygotowanie do wykonywania danego zawody czy też wykształcenie. Warto zatem zainwestować w podwyższenie swoich kwalifikacji zawodowych już dziś i zacząć uczyć się kolejnego języka. 

Obecnie na niemieckim rynku pracy obserwowany jest wysoki popyt na specjalistów branży IT, inżynierów, fachowców w zakresie budownictwa, elektryków, specjalistów ds. sprzedaży, opiekunki/ opiekunów osób starszych, lekarzy, pielęgniarki, masażystów, obsługę hotelarską, pracowników branż sezonowych i inne. Nie pozwól, by znajomość języka stanowiła istotną barierę w znalezieniu dobrze płatnej pracy i ograniczała Twój rozwój zawodowy. Obserwuj zmiany na rynku pracy, zapotrzebowanie i prognozy.

Również wówczas, gdy prowadzisz własny biznes, warto zastanowić się nad rozszerzeniem zakresu swojej działalności o rynek niemieckojęzyczny. Znajomość języka partnera biznesowego jest ogromnym atutem, wpływa na jakość relacji biznesowych i niejednokrotnie przyczynia się do sukcesu.

 
 

Dobrze opanujesz język niemiecki na naszych kursach


W dzisiejszych czasach liczy się praktyczna znajomość języka i praktyczne stosowanie języka w komunikacji.  Aby osiągnąć ten cel, dbamy o wszechstronny rozwój umiejętności językowych naszych studentów a w szczególności o konwersację.  Dzięki takiemu podejściu do nauczania ukończenie kursów języka niemieckiego w naszej szkole pozwala na lepsze funkcjonowanie w rzeczywistym świecie. 


Oferujemy kursy niemieckiego w trybie Standardowym, gdzie zajęcia odbywają się raz w tygodniu, 4 godziny lekcyjne na jednym spotkaniu, oraz w trybie Optymalnym, czyli Intensywnym, gdzie zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, 2 x 3 godziny lekcyjne w tygodniu.  Prowadzimy również zajęcia niemieckiego dla dzieci - zajęcia raz w tygodniu, 2 godziny lekcyjne na jednym spotkaniu. 

 

Zbyszek (47), elektryk, pewnego dnia otrzymał informację od kolegów przebywających za granicą o możliwości podjęcia dobrze płatnej pracy w rejonie Bawarii. Ucieszył się niezmiernie. Zaplanował już nawet wydatki: studia córki, kurs prawa jazdy dla żony, wymiana drzwi i okien w mieszkaniu… . Realizacja planów nie powiodła się, bo barierą w podjęciu pracy stała się znajomość języka. Zapisał się na kurs języka niemieckiego. Po kilku semestrach intensywnej pracy otrzymał to stanowisko! Dzisiaj jest wziętym specjalistą, a planowane wydatki już dawno zostały zrealizowane. Kolejne to rodzinne wakacje w atrakcyjnym kurorcie zagranicznym. 

 
 

  

 

 Krysia (52), pielęgniarka, nie czerpała satysfakcji finansowej z wykonywanej w kraju pracy. Jej mąż – właśnie z uwagi na ich sytuację materialną – od kilku lat przebywał już w Niemczech i ciężko im było żyć w rozłące. Krysia nie mogła zostać z nim dłużej za granicą, ponieważ nieznajomość języka uniemożliwiała jej podjęcie pracy w zawodzie. Po zakończeniu kursu językowego w kraju, rozpoczęła pracę w Niemczech jako opiekunka do osób starszych. Ostatnio nawet dostała podwyżkę, ponieważ coraz lepiej włada językiem. Oboje są szczęśliwi. 

 
 
 

 

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Semestr 


Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły:

 
tel.
 (89) 534 21 50   lub  515 253 212

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

Last modified on środa, 05 kwiecień 2017 21:23

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: