• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Niemiecki dla Dzieci Olsztyn

Niemiecki dla Dzieci Olsztyn Niemiecki dla Dzieci Olsztyn

Dla dzieci w wieku od 10 -12 lat - aktywna nauka języka w umiarkowanym tempie.


Naszą ofertę kursów dla Dzieci poszerzamy teraz o kursy języka niemieckiego. Na kursie  Junior języka niemieckiego (Jr/N) uczniowie odkrywają, że niemiecki nie jest językiem trudnym i że można go skutecznie opanować i praktycznie stosować w komunikacji.  Podobnie jak na kursach Junior języka angielskiego dbamy o równomierny rozwój wszystkich umiejętności językowych słuchaczy, ze szczególnym akcentem na konwersację.  

Podobnie jak na kursach języka angielskiego nie jest to uczenie się pojedynczych słówek, ale nabywanie umiejętności wyrażania się w prostych zdaniach, które z czasem tworzą większe wypowiedzi.  Umiejętne przekazywanie wiedzy językowej przez Lektora, intensywne ćwiczenia konwersacyjne na lekcjach, systematycznie przeprowadzane testy oraz regularnie zadawane i sprawdzane prace domowe tworzą środowisko sprzyjające wszechstronnemu rozwojowi językowemu słuchaczy.
Aktywna nauka niemieckiego na kursach Junior jest oferowana w umiarkowanym tempie. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (1 x 2 godziny = 2 x 50 minut) w godzinach popołudniowych.  Maksymalnie w tym systemie oferujemy 4 poziomy – semestry, po zakończeniu których można kontynuować naukę na odpowiednim poziomie kursu w systemie 2 x 2 lekcje w tyg.

Nasze kursy języka niemieckiego dla Dzieci odbywają się w Olsztynie, przy ul. Pieniężnego 18.

 

 

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Semestr 


Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły:

 
tel. (89) 534 21 50   lub  515 253 212

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 

  

 Zapraszamy na niemiecki dla Dzieci w Olsztynie.  Kursy języka niemieckiego dla dzieci: Olsztyn Szkoła Językowa ARTOS, ul. Pieniężnego 18

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

Last modified on piątek, 06 styczeń 2017 09:52

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: