• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Wakacyjny Kurs Niemieckiego Olsztyn

 
 
Jeżeli chcesz bardzo szybko opanować język wykorzystując aktywnie czas wakacyjny, zapraszamy na kursy wakacyjne, odbywające się od lipca do września 2017.  Proponujemy naukę języka od podstaw oraz na wyższych poziomach zaawansowania. Po ukończeniu kursu wakacyjnego, możesz naukę kontynuować na kursach Semestralnych.  Kursy Intensywne na różnych poziomach zaawansowania oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach!


Kursy Intensywne Języka Niemieckiego, które odbywają się w lipcu i w sierpniu - 64 lekcje

Na Intensywnym Kursie Wakacyjnym Języka Niemieckiego zaledwie w dwa miesiące zrealizujesz program kursu Standardowego, który w Roku Szkolny trwa cztery miesiące. To znaczy Wakacyjny Kurs Niemieckiego trwa dwa razy krócej niż kurs Semestralny, ponieważ program realizowany jest tu dwa razy szybciej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 4 godziny lekcyjne na jednym spotkaniu. Osiem godzin lekcyjnych w tygodniu daje dość dużo czasu na praktyczne przećwiczenie języka pod względem konwersacji. Po zakończeniu Kursu Wakacyjnego w trybie Intensywnym możesz kontynuować naukę w Roku Szkolnym na kursach Semestralnych.
 
 
 

 

Zapisy na Kursy Wakacyjne

 

Zrób rezerwację na kurs językowy

 

Wyślij zapytanie o kurs językowy

 

Umów się na spotkanie

 

 

 

 Zapisy na WAKACYJNE KURSY NIEMIECKIEGO: Olsztyn, Szkoła Językowa ARTOS,  ul. Pieniężnego 18

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212 

 Super Intensywny Kurs Języka Niemieckiego we wrześniu 2017 
 
Opanuj podstawy niemieckiego w cztery tygodnie!

Na Super Intensywnym Kursie Języka Niemieckiego zaledwie w jeden miesiąc (cztery tygodnie) zrealizujesz program kursu Standardowego, który w Roku Szkolny trwa cztery miesiące. To znaczy Superintensywny Kurs Niemieckiego trwa cztery razy krócej niż kurs Semestralny, ponieważ program realizowany jest tu cztery razy szybciej. Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu po 4 godziny lekcyjne na jednym spotkaniu czyli 16 godzin lekcyjnych w tygodniu a więc jest dużo czasu na ćwiczenie konwersacji. 

 

 

 

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: