• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Praca

 

Zapraszamy do współpracy anglistów

Zapraszamy do  współpracy osoby wykształcone, utalentowane, dla których nauczanie  języka jest ich pasją.  ARTOS jest miejscem, gdzie szczególnie mile widziane jest twórcze podejście do procesu kształcenia, gdzie wierzymy, że każda osoba może się języka nauczyć a metody nauczania powinny być podporządkowane do percepcji słuchaczy i gdzie celem nadrzędnym jest praktyczne opanowanie języka przez uczniów w komunikacji poprzez wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych. 

  Jeżeli jesteś doświadczonym lektorem, podziel się z nami swoim doświadczeniem. Szkoła ARTOS jest miejscem, gdzie cenimy fachowość i umiejętności nauczycieli, ponieważ dzięki takim Lektorom jak Ty nasza szkoła stanie się jeszcze lepsza. Ponadto, nasza współpraca będzie okazją do wymiany doświadczeń - będziemy mogli się uczyć  od siebie nawzajem.

Jeżeli nie masz jeszcze olbrzymiego doświadczenia, a nauczanie angielskiego jest Twoją pasją, chętnie przekażemy Ci nasze wieloletnie doświadczenie i pomożemy w rozwoju Twoich umiejętności w nauczaniu języka.  Twój wysiłek i cenny wkład w rozwój naszej szkoły zaowocuje jednocześnie szybkim wzrostem Twoich umiejętności i Twojego profesjonalizmu. 

 

OFERUJEMY: 
 

·        ciekawą pracę z uczniami w różnym wieku (dzieci od lat 9, młodzież i osoby dorosłe)  

·        wysoki poziom motywacji uczestników szkoleń

·        cel nauki - praktyczna komunikacja 

·        doskonałe warunki do rozwoju zawodowego 

·        udział w warsztatach metodycznych oraz szkolenia 

·        szerokie spektrum rodzajów prowadzonych kursów 

·        od 12 do 32 godzin lekcyjnych na tydzień (do ustalenia)

·        możliwość stałej współpracy   

·        wynagrodzenie do 50 zł za lekcję  

  


Prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

89 534 21 50 lub 515-253-212 
albo 
kontakt e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Prosimy o przesłanie CV na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
lub wysłanie CV pocztą na adres:

 

Szkoła Językowa ARTOS
ul. Pieniężnego 18
10-006 Olsztyn  

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: