• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Praca Anglista Olsztyn

Praca dla trzech Lektorów Języka Angielskiego w ARTOS-ie
 

Praca dla lektora w ARTOS-ie to znakomita okazja do rozwoju zawodowego dla ambitnych nauczycieli języka angielskiego, dla których nauczanie jest ich pasją.  Jeżeli kochasz nauczanie angielskiego, masz wykształcenie uniwersyteckie (filologia angielska lub lingwistyka stosowana) i chcesz osiągnąć coś więcej w swoim zawodzie, chcesz wyjść poza schematy, skontaktuj się z nami. W pracy nauczyciela języka angielskiego liczy się talent i kreatywność a Szkoła Językowa ARTOS jest miejscem, gdzie szczególnie mile widziane jest twórcze podejście do procesu kształcenia, gdzie wierzymy, że każda osoba może się języka nauczyć a metody nauczania powinny być podporządkowane do percepcji słuchaczy i gdzie celem nadrzędnym jest praktyczne opanowanie języka przez uczniów w komunikacji poprzez wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych. 

Jeżeli jesteś doświadczonym lektorem, podziel się z nami swoim doświadczeniem. Szkoła ARTOS jest miejscem, gdzie cenimy fachowość i umiejętności nauczycieli, ponieważ dzięki takim Lektorom jak Ty nasza szkoła stanie się jeszcze lepsza. Ponadto, nasza współpraca będzie okazją do wymiany doświadczeń - będziemy mogli się uczyć  od siebie nawzajem.

Jeżeli nie masz jeszcze olbrzymiego doświadczenia, a nauczanie angielskiego jest Twoją pasją, chętnie przekażemy Ci nasze wieloletnie doświadczenie i pomożemy w rozwoju Twoich umiejętności w nauczaniu języka.  Twój wysiłek i cenny wkład w rozwój naszej szkoły zaowocuje jednocześnie szybkim wzrostem Twoich umiejętności i Twojego profesjonalizmu. 

 

 

OFERUJEMY: 
 

·        ciekawą pracę z uczniami w różnym wieku (dzieci od lat 9, młodzież i osoby dorosłe)  

·        wysoki poziom motywacji uczestników szkoleń

·        cel nauki - praktyczna komunikacja 

·        doskonałe warunki do rozwoju zawodowego 

·        udział w warsztatach metodycznych oraz szkolenia 

·        szerokie spektrum rodzajów prowadzonych kursów 

·        od 12 do 32 godzin lekcyjnych na tydzień (do ustalenia)

·        możliwość stałej współpracy   

·        wynagrodzenie do 50 zł za lekcję  

 


Prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

515-253-212 lub 89 534 21 50 
albo kontakt e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 


Prosimy o przesłanie CV na  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
lub wysłanie CV pocztą na adres:

 

Szkoła Językowa ARTOS
ul. Pieniężnego 18
10-006 Olsztyn  

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: