• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Praca Germanista Olsztyn

Praca dla dwóch Germanistów w Olsztynie w Szkole Językowej ARTOS
 

Praca dla lektora w ARTOS-ie to znakomita okazja do rozwoju zawodowego dla ambitnych nauczycieli języka niemieckiego, dla których nauczanie jest ich pasją.  Jeżeli kochasz nauczanie niemieckiego, masz wykształcenie uniwersyteckie (filologia germańska lub lingwistyka stosowana) i chcesz osiągnąć coś więcej w swoim zawodzie, chcesz wyjść poza schematy, skontaktuj się z nami. W pracy nauczyciela języka niemieckiego liczy się talent i kreatywność a Szkoła Językowa ARTOS jest miejscem, gdzie szczególnie mile widziane jest twórcze podejście do procesu kształcenia, gdzie wierzymy, że każda osoba może się języka nauczyć a metody nauczania powinny być podporządkowane do percepcji słuchaczy i gdzie celem nadrzędnym jest praktyczne opanowanie języka przez uczniów w komunikacji poprzez wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych. 

 


OFERUJEMY: 
 

·        ciekawą pracę z uczniami w różnym wieku (dzieci od lat 9, młodzież i osoby dorosłe)  

·        bardzo dobre warunki do rozwoju zawodowego 

·        udział w warsztatach metodycznych oraz szkolenia 

·        szerokie spektrum rodzajów prowadzonych kursów 

·        od 16 do 24 godzin lekcyjnych na tydzień (do ustalenia)

·        możliwość stałej współpracy   

·        wynagrodzenie od 33 do 50 zł za lekcję  

 


Osoby zainteresowane prosimy o kontakt do 20 maja 2017 pod numerem telefonu:

89 534 21 50 lub 515-253-212 
albo 
kontakt e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 


Prosimy o przesłanie CV na  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
lub wysłanie CV pocztą na adres:

 

Szkoła Językowa ARTOS
ul. Pieniężnego 18
10-006 Olsztyn  

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: