• Nauczysz się języka praktycznie

  w komunikacji poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne w klasie, co przekłada się na rozwój umiejętności porozumiewania się w rzeczywistym świecie.

 • Zdobędziesz międzynarodowe certykifkaty językowe

  honorowane przez uczelnie, pracodawców, organizacje rządowe i zawodowe na całym świecie, dzięki czemu wyróżnisz się na rynku pracy i stworzysz dla Siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

 • Przygotujesz się do studiów językowych w Polsce i za granicą

  i uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

 • Zrealizujesz swoje plany wymagające znajomości języka

  ponieważ wiedza językowa zdobyta w Szkole Językowej ARTOS  sprawdzi się na całym świecie (uczymy języka naprawdę wszechstronnie - od podstaw aż do poziomu akademickiego).

 • Będziesz uczyć się w szkole, która ma 25 lat doświadczenia w nauczaniu

  doświadczenia, z którego teraz będziesz mógł w pełni korzystać, tak jak wcześniej uczyniło to tysiące absolwentów ARTOS-u. Twoja kariera językowa jest w rękach profesjonalistów.

Rosyjski

Umiarkowane tempo nauki w systemie Standardowym - pod podstaw do poziomu średnio-zaawansowanego.


W ciągu ostatnich kilku lat zainteresowanie tym językiem powoli rośnie. Rosyjski staje się bardzo pożądany na rynku pracy, jest cenną pozycją w CV a pracodawcy poszukują osób z dobrą znajomością języka rosyjskiego.  W ARTOS-ie oferujemy kursy rosyjskiego w trybie Standardowym (1 x 4 lub 2 x 2 lekcje  w tygodniu).  Zajęcia prowadzone są w godzinach popołudniowych lub wieczornych, raz w tygodniu lub dwa razy w tygodniu w systemie Standardowym.  Oferujemy je od podstaw do poziomu średnio-zaawansowanego. Na kursie języka rosyjskiego kładziemy szczególny nacisk na praktyczną komunikację jednocześnie wszechstronnie rozwijając wszystkie umiejętności językowe.  Nowoczesne metody, autorskie materiały uzupełniające i dobra organizacja każdej lekcji stwarza doskonałe warunki do utrwalania i pogłębiania wiedzy.  Umiarkowane tempo jest doskonale dopasowane do potrzeb tych, którzy muszą łączyć obowiązki nauki lub pracy zawodowej z nauką języka rosyjskiego.

 

Już przyjmujemy zapisy na Kursy Językowe

Prosimy o kontakt z Biurem Szkoły:

 
tel. (89) 534 21 50  lub  515 253 212 

Zrób rezerwację na kurs językowy:
 

 

 

 Zapraszamy na kurs języka rosyjskiego: Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

(kursy języków obcych: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski)

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

Kontakt

Szkoła Językowa "ARTOS"
ul. Pieniężnego 18 (I piętro), 10-006 Olsztyn
Tel./Fax (89) 534-21-50, Tel. kom. 0 515-253-212
Skontaktuj się z nami także: