Przyjmujemy Zapisy na Angielski i Niemiecki Online

od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 13.00

Dodatkowo w środę Biuro Online w godz. 13.00 - 18.00

O Szkole 150

ARTOS, Szkoła Językowa w Olsztynie założona w roku 1991, to szkoła z doświadczeniem
które gwarantuje, że każdy kto tego chce może bardzo dobrze opanować język.
Uczymy od podstaw aż do poziomu akademickiego: od A-1 do C-2.

CO OSIĄGNIESZ UCZĄC SIĘ W ARTOS-ie:

Nauczysz się praktycznie komunikować w języku, dzięki czemu będziesz dobrze funkcjonować w rzeczywistym świecie, w którym znajomość języków nabiera coraz większego znaczenia, i stworzyć dla siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

Zbudujesz swoją wiedzę językową na bardzo mocnych fundamentach i biegle opanujesz język we wszystkich jego aspektach, dzięki czemu rozwiniesz zdolność wyrażania swoich myśli w języku, który z czasem przestanie być Ci obcy.

Przygotujesz się do egzaminu Maturalnego orzez do międzynarodowych egzaminów językowych w tym tych najbardziej prestiżowych, jak Cambridge Advanced (CAE) czy Proficiency (CPE) oraz IELTS a także Zertifikat Deutsch.

Uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce oraz wszędzie tam, gdzie angielski jest językiem wykładowym, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).

Michał Dudziak

Michał Dudziak frameOd jakiegoś czasu planowałem rozpocząć naukę języka angielskiego w szkole językowej. Co prawda w przeszłości uczyłem się tego języka całkiem sporo, używam go także w pracy, ale ciągle miałem poczucie, że to nie jest to, że nie czuję się pewnie i swobodnie. Moje słownictwo okazywało się zbyt ubogie, zwłaszcza podczas rozmów z zagranicznymi kontrahentami.

O Szkole Językowej ARTOS dowiedziałem się od mojej znajomej, która uczyła się w niej przez jakiś czas i bardzo ją polecała. Rozpocząłem naukę języka angielskiego na kursie dla zaawansowanych (poziom C-1) w tej szkole jesienią 2016 r. i muszę przyznać, że znajoma miała rację.

Tym co podoba mi się najbardziej w Szkole Językowej ARTOS jest pełne zaangażowanie nauczyciela podczas lekcji. Każda minuta zajęć jest zaplanowana i nie ma w nich nawet chwili na nudę. Podejście do nauki języka jest bardzo kompleksowe: na każdych zajęciach jest czas na konwersacje, prezentacje, zagadnienia gramatyczne i oczywiście dużo, dużo słownictwa. Pracy domowej też jest sporo, co mobilizuje do systematycznej pracy, a to w nauce języka jest przecież kluczowe.
Cieszę się, że udało mi się dostać do grupy, której spotkania odbywają się raz w tygodniu. Ponieważ mieszkam i pracuję kilkadziesiąt kilometrów od Olsztyna, trudno byłoby mi uczestniczyć w zajęciach dwa razy w tygodniu.
W przeszłości uczyłem się w kilku szkołach językowych. W żadnej z nich nie miałem poczucia, że wynoszę z każdych zajęć tak dużo jak teraz. Szczerze polecam Szkołę Językową ARTOS każdemu, komu naprawdę zależy na nauce języka obcego.

Biuro w kwietniu czynne online:

w środy w godz.: 13.00 - 18.00