Trwają Już Zapisy na Nowy Rok Szkolny 

Biuro Szkoły Zaprasza:  
  poniedziałek 14 października: w godz. 13.00 - 15.30
  wtorek 15 października: w godz. 13.00 - 15.30
  środa 16 października: w godz. 13.00 - 19.00
  czwartek 17 października: w godz. 13.00 - 15.30
  piątek 18 października: w godz. 13.00 - 15.30

 

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Dzieci uczą się konwersacji i nabywają umiejętności niezbędnych do zdawania egzaminów.


Dziecko uczące się angielskiegoNajważniejszym celem w nauce języka angielskiego jest umiejętność komunikacji. Zarówno dzieci jak i ich rodzice chcą aby język był opanowany tak, aby można się nim praktycznie porozumiewać. Oprócz umiejętności konwersacyjnych potrzebne jest dobre przygotowanie do egzaminów językowych, które dzieci będą w przyszłości zdawać (sprawdzian szóstoklasity, egzamin gimnazjalny) i od których zależy sukces ich przyszłej edukacji. A więc dwa najważniejsze cele, które dziecko powinno osiągnąć ucząc się języka to: praktyczna komunikacja oraz dobre przygotowanie do egzaminów językowych. Oba te cele skutecznie realizowane są na naszych kursach języka angielskiego dla dzieci.

Myślenie po angielsku

Podstawowym celem nauczania języka jest zbudowanie umiejętności myślenia po angielsku. Przed rozpoczęciem swojej nauki w naszej szkole dzieci często nie rozumieją podstaw gramatyki angielskiej, nie umieją budować pełnych zdań i używają jedynie pojedynczych słówek. Jednakże ta sytuacja szybko się zmienia. Pod czujnym okiem lektora odkrywają zasady rządzące językiem i poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia zaczynają mówić, pisać i myśleć po angielsku. Dzięki temu, zmienia się też myślenie dziecka o samym sobie i rośnie jego samoocena.

 

Dobre opanowanie angielskiego jest czymś realnym

Angielski dla Dzieci SzkołaUmiejętne budowanie świadomości rozumienia i stosowania języka w komunikacji sprawia, że angielski przestaje być dla dziecka zagrożeniem. Początkowe obawy znikają a w ich miejsce pojawia się zamiłowanie do nauki języka. Dziecko widzi, że dobre opanowanie angielskiego jest w zasięgu jego możliwości, jest czymś realnym i że nie jest to wyłącznie przywilejem wybitnie uzdolnionych. Dzięki temu angielski przestaje być problemem a staje się szansą na lepszą przyszłość.

Okazuje się że dobra znajomość angielskiego daje nie tylko lepsze oceny w szkole, ale pozwala, na przykład, na kontakty z ludźmi z innych krajów i otwiera całą gamę możliwości związanych z przyszłą karierą zawodową. Dobra znajomość angielskiego umożliwi dziecku nie tylko oglądanie programów telewizyjnych ale i czytanie książek po angielsku a w przyszłości pozwoli nawet na podjęcie studiów w języku angielskim za granicą, zjawiska coraz bardziej powszechnego wśród Polaków. Jeżeli zaś nie będą to studia za granicą, coraz więcej atrakcyjnych kierunków studiów jest również dostępnych w Polsce, gdzie językiem wykładowym jest język angielski.

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Przede Wszystkim Konwersacja

Angielski Dla Dzieci: 9-10 lat

Angielski dla Dzieci: 10-13 lat

Angielski dla Gimnazjum i Liceum

Plan Nauki Angielskiego

 

Angielski dla Dzieci w Olsztynie: Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

Aby zapytać o kurs językowy lub umówić się na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Porozmawiajmy o Twojej Nauce Języka

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Odśwież Niepoprawny kod
1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 89 534 21 50, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych. 3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych 4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez przepisy prawa lub dla realizacji ewentualnych roszczeń. 6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

 

KAŻDE DZIECKO MA ZDOLNOŚCI DO NAUKI JĘZYKÓW

 

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 89 534 21 50

+ 48 515 253 212 

  

Biuro w październiku:

poniedziałek: 13.00 - 15.30

wtorek: 13.00 - 15.30

środa: 13.00 -19.00

czwartek: 13.00 - 15.30

piątek: 13.00 - 15.30

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Home

Ceny Kursów

Praca dla Anglisty

Praca dla Germanisty

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.