Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Dla PoczątkującychAby nauczyć się języka angielskiego od podstaw nie potrzebne są szczególne zdolności. Wystarczy chcieć się nauczyć i mieć trochę czasu, a wtedy nie ma rzeczy niemożliwych. Nauka języka angielskiego może być szybka i skuteczna.

Na naszych kursach dla początkujących w Olsztynie uczymy angielskiego tak, aby uczeń miał pełen komfort rozumienia języka oraz zasad, które nim rządzą. Dużo ćwiczeń konwersacyjnych oraz bogate materiały utrwalające przerobiony materiał   w połączeniu z profesjonalizmem nauczycieli dbających o postępy słuchaczy tworzą doskonałą atmosferę do aktywnego poznawania języka. 

W ARTOS-ie nauczysz się angielskiego praktycznie w komunikacji  i, jeżeli chcesz, przygotujesz się do dowolnego egzaminu językowego i potwierdzisz swoją wiedzę uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu językowego. Dzięki stosowanym przez nas zintegrowanym metodom poznasz język od podstaw naprawdę wszechstronnie.  Przekonało się o tym tysiące naszych absolwentów. 

Oferujemy naukę angielskiego od podstaw dla różnych grup wiekowych. Mamy kursy dla Juniorów (wiek od 9 lat), kursy dla Dzieci (wiek od 10/11 lat), kursy dla Młodzieży (wiek od 14 lat) oraz kursy dla Dorosłych (wiek od 20 lat). Po ukończeniu kursu podstawowego masz możliwość kontynuacji nauki na wyższych poziomach zaawansowania. 

 

Sekretarka z herbatą

Gwarantujemy:  szybkie opanowanie podstaw angielskiego, utrwalenie nabytej wiedzy, nowoczesne metody nauczania, tempo nauki dostosowane do wieku i potrzeb uczestników kursu oraz przyjazną atmosferę zajęć. Proponujemy zarówno godziny poranne jak i popołudniowe.

Coś, co wyróżnia nasze kursy angielskiego dla początkujących to wyjątkowa dbałość o równowagę pomiędzy zrozumieniem języka i praktyczną umiejętnością wyrażania swoich myśli w tym języku. Aby to osiągnąć, nie wystarczy język rozumieć. Potrzebne są praktyczne ćwiczenia,  których na naszym kursie jest bardzo  dużo.  

Dzięki temu nasi studenci uczą się języka szybko a efekty tej nauki są naprawdę trwałe. Dlatego, ucząc się z nami, zbudujesz swoją wiedzę językową na bardzo mocnych fundamentach.

Kursy Standardowe dla początkujących polecamy osobom, które nie dysponują dużym czasem na naukę ponieważ muszą łączyć obowiązki pracy lub nauki w szkole z nauką języka.    

Jeżeli natomiast chcesz poznawać angielski szybko i masz dużo czasu na naukę własną, najlepszym rozwiązaniem będzie kurs Intensywny w trybie Optymalnym, gdzie opanujesz angielski na poziomie A-1 w okresie zaledwie jednego semestru.

 

 

 

 Zapisz się na Kurs Medium Light

 

 

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Metody Nauczania

Przede Wszystkim Konwersacja

Kursy Standardowe

Kursy Optymalne

Kurs Angielskiego dla Początkujących

 

Zapraszamy na Kurs Angielskiego dla Początkujących

Angielski od podstaw online: Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

 

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.