Trwają Już Zapisy na Nowy Rok Szkolny

czwartek 17 października: w godz. 13.00 - 15.30
  piątek 18 października: w godz. 13.00 - 15.30

Dzieci. Wiek 9 11 lat

Nauka Angielskiego dla Dzieci - wiek 9-10 lat.

Dla dzieci w wieku 9-10 lat oferujemy naukę języka w umiarkowanym tempie. Na kursie Junior (Jr) pomagamy uczniom odkryć, że nauka języka nie jest czymś trudnym. Przeciwnie, może dostarczać wiele radości i satysfakcji wynikającej ze stosowania języka w najprostszych sytuacjach komunikacyjnych. Pod czujnym okiem Lektora uczeń odkrywa, że potrafi się angielskiego nauczyć, potrafi go zrozumieć i używać.

Jak wyglądają zajęcia

Na zajęciach są nie tylko gry i zabawy, ale przede wszystkim prawdziwa praca z językiem. Nie jest to uczenie się pojedynczych słówek, ale nabywanie umiejętności wyrażania się w prostych zdaniach, które z czasem tworzą większe wypowiedzi. Częste powtórki i ćwiczenia utrwalające sprawiają, że zdobyta wiedza i umiejętności językowe są trwałe i stanowią mocny fundament na przyszłość. Kurs znakomicie łączy wiedzę oraz umiejętności konwersacyjne.

Aktywna nauka angielskiego na kursach Junior jest oferowana w umiarkowanym tempie. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (1 x 2 godziny = 2 x 50 minut) w godzinach popołudniowych. Maksymalnie w tym systemie oferujemy 4 poziomy – semestry, po zakończeniu których można kontynuować naukę na odpowiednim poziomie kursu dla Dzieci (2 x 2 lekcje w tyg.). Nasze kursy języka angielskiego dla Dzieci odbywają się w Olsztynie, przy ul. Pieniężnego 18.

Przede Wszystkim Konwersacja

Angielski dla Dzieci: 10-13 lat

Angielski dla Gimnazjum i Liceum

Skuteczna Nauka Języka

Nauka angielskiego dla Dzieci w Olsztynie: Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

Aby zapytać o kurs językowy lub umówić się na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 89 534 21 50, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych. 3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych 4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez przepisy prawa lub dla realizacji ewentualnych roszczeń. 6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

KAŻDE DZIECKO MA ZDOLNOŚCI DO NAUKI JĘZYKÓW

Biuro w październiku: