Trwają Zapisy na Angielski i Niemiecki

Biuro Szkoły Zaprasza:  
  poniedziałek 20 stycznia: w godz. 12.00 - 18.00
  wtorek 21 stycznia: w godz. 12.00 - 18.00
  środa 22 stycznia: w godz. 12.00 - 18.00
  czwartek 23 stycznia: w godz. 12.00 - 18.00
  piątek 24 stycznia: w godz. 12.00 - 18.00

 

W Semestrze Zimowo-Wiosennym - proponujemy również:

 

Kursy Konwersacyjne 

 

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Kursy KonwersacyjneZajęcia Konwersacyjne to praktyczne ćwiczenie komunikacji

Zajęcia konwersacyjne to okazja na rozwijanie umiejętności komunikowania się w różnych sytuacjach życia codziennego, przełamywania barier, poprawiania wymowy, poszerzania rozumienia języka mówionego, rozwijania słownictwa i aktywizowania wiedzy językowej zdobytej wcześniej.  Celem zajęć konwersacyjnych jest budowanie pewności siebie oraz płynności w wyrażaniu swoich myśli w języku angielskim.  

Kursy Konwersacyjne są na dwóch poziomach zaawansowania

Kurs K-2 oferowany jest na poziomie średnio-zaawansowanym (poziom A-2/B-1) a kurs K-3 na poziomie zaawansowanym (poziom B-2/C-1).  

Kurs jest znakomitym rozwiązaniem dla tych, którzy nie dysponują czasem na bardziej intensywne formy kształcenia, ale mogą się spotkać raz w tygodniu na konwersacje.  Świetnie się sprawdza dla osób, które już zakończyły naukę, ale chcą mieć nadal żywy kontakt z językiem.  

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.  Żadnych obowiązkowych prac domowych, żadnych egzaminów, natomiast dużo zabawy z komunikacją w języku angielskim.   

 

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

More Info

Więcej Informacji

Angielski dla Zaawansowanych

Studia za Granicą w Języku Angielskim

Kursy Standardowe

Kursy Optymalne

Dobra Znajomość Języka

Skuteczna Nauka Języka

 

Kursy konwersacyjne angielskiego w Olsztynie: Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

Aby zapytać o kurs językowy lub umówić się na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Porozmawiajmy o Twojej Nauce Języka

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Odśwież Niepoprawny kod
1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 89 534 21 50, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych. 3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych 4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez przepisy prawa lub dla realizacji ewentualnych roszczeń. 6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 89 534 21 50

+ 48 515 253 212 

  

Biuro w styczniu:

poniedziałek: 13.00 - 15.30

wtorek: 13.00 - 15.30

środa: 13.00 -19.00

czwartek: 13.00 - 15.30

piątek: 13.00 - 15.30

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Home

Ceny Kursów

Praca dla Anglisty

Praca dla Germanisty

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.