Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Sprawdź Swój Angielski

Sprawdź Swój AngielskiChcesz sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego?

Poniżej znajdziesz ikony (przyciski) do trzech testów diagnostycznych o rosnącym stopniu trudności. Zrób wybrany przez siebie test lub wszystkie testy zupełnie anonimowo (nie musisz podawać swoich danych ani adresu mailowego) i zobacz jaki uzyskałeś wynik. 

Test 1 sprawdza umiejętności językowe na poziomie A-1.

Test 2 sprawdza umiejętności językowe na poziomie A-2.

Test 3 sprawdza umiejętności językowe na poziomie B-1.

 

Chcesz zapisać się na kurs angielskiego w ARTOS-ie?  

Jeżeli chcesz się zapisać na kurs języka angielskiego, zrób odpowiedni test lub testy. Szczegółowe informacje znajdują się poniżej w opisie poszczególnych testów.  

Po napisaniu testu prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Umówimy się na spotkanie online, w czasie którego porozmawiamy również po angielsku i razem dokonamy wyboru poziomu kursu.  Wynik testu nie jest jedynym kryterium określenia poziomu kursu.

 


Test 1Test 1  składający się z 30 pytań sprawdza umiejętności językowe na poziomie A-1. Test 1 obejmuje wybrane zagadnienia kursu dla początkujących  (poziom pierwszy Kursu Optymalnego).  Robiąc Test 1 masz jednocześnie wgląd w niektóre zagadnienia językowe, które są w programie kursu podstawowego, czyli możesz się wstępnie zorientować czego (między innymi)  można się nauczyć na tym kursie. Jeżeli zastanawiasz się czy zapisać się na poziom drugi tego kursu (poziom A-2) czy też raczej wybrać kurs podstawowy w celu ugruntowania podstaw języka Test 1 pomoże w podjęciu najlepszej decyzji. 

A zatem jeżeli jesteś zainteresowany kursem na poziomie A-2 wystarczy zrobić Test 1.  Po zrobieniu testu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Umówimy się na spotkanie online, w czasie którego porozmawiamy również po angielsku i razem dokonamy wyboru najbardziej odpowiedniego kursu.  Wynik testu nie jest jedynym kryterium określenia poziomu kursu.

 

  

Test 2Test 2 składający się z 30 pytań sprawdza umiejętności językowe na poziomie A-2. Test 2 obejmuje wybrane zagadnienia językowe, które nasi studenci realizują na poziomie drugim Kursu Optymalnego. Robiąc Test 2 masz jednocześnie wgląd w niektóre zagadnienia językowe, które są w programie kursu na poziomie drugim w systemie Optymalnym, czyli możesz się wstępnie zorientować czego (między innymi) można się nauczyć na tym kursie.

Jeżeli chcesz się zapisać na poziom trzeci tego kursu (poziom B-1) zrób zarówno Test 1 jak i Test 2. Wyniki obu testów pomogą w wyborze kursu.  

Po zrobieniu testów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Umówimy się na spotkanie online, w czasie którego porozmawiamy również po angielsku i razem dokonamy wyboru najbardziej odpowiedniego kursu.  Wynik testu nie jest jedynym kryterium określenia poziomu kursu.

 

 

  
Test 3Test 3 składający się z 40 pytań sprawdza umiejętności językowe na poziomie B-1. Test 3 obejmuje wybrane zagadnienia językowe, które nasi studenci realizują na poziomie trzecim Kursu Optymalnego.  Robiąc Test 3 masz jednocześnie wgląd w niektóre zagadnienia językowe, które są w programie kursu na poziomie trzecim w systemie Optymalnym, czyli możesz się wstępnie zorientować czego (między innymi) można się nauczyć na tym kursie.

Jeżeli chcesz się zapisać na poziom czwarty lub piąty tego kursu (poziom B-2) zrób wszystkie testy, tj. Test 1, Test 2 oraz Test 3. Wyniki testów pomogą w wyborze kursu.  

Po zrobieniu testów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Umówimy się na spotkanie online, w czasie którego porozmawiamy również po angielsku i razem dokonamy wyboru najbardziej odpowiedniego kursu.  Wynik testu nie jest jedynym kryterium określenia poziomu kursu.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt mailowy/telefoniczny:

od poniedziałku do piątku: 9.00 - 13.00

w środę Biuro online: 13.00 - 18.00

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Home

Ceny Kursów

Praca dla Anglisty

Praca dla Germanisty

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.