Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Nie o to chodzi żeby się języka uczyć

 

 

  

Nie o to chodzi, żeby się języka uczyć, lecz żeby się go nauczyćDobra znajomość języka

Nie o to chodzi w nauce języka, żeby mniej więcej coś rozumieć, lecz żeby praktycznie stosować język w komunikacji i dzięki temu lepiej funkcjonować w rzeczywistym świecie. Aby osiągnąć ten cel, dbamy o wszechstronny rozwój umiejętności językowych naszych studentów a w  szczególności o równowagę pomiędzy rozumieniem języka a wyrażaniem się w języku poprzez mówienie i pisanie.

Równowaga ta praktycznie oznacza, że jeżeli poznaliśmy nowe zagadnienia tematyczne poprzez słuchanie i czytanie, musimy tę wiedzę natychmiast zastosować w praktyce przede wszystkim w różnorodnych ćwiczeniach konwersacyjnych, dzięki którym wiedza zostanie przyswojona i praktycznie opanowana, a student rozwinie zdolność myślenia i wyrażania swoich myśli w języku, który z czasem przestanie być mu obcy.

 

Gruntowne poznanie języka 1

 

Rozumienie języka mówionego czy pisanego jest bardzo ważne. Dzięki temu możemy myśleć w języku obcym a to jest fundamentem skutecznej komunikacji.   

Nie można skutecznie komunikować się w języku obcym, jeżeli dokładnie nie rozumiemy naszego rozmówcy. Właśnie dlatego potrzebne jest nam wszechstronne opanowanie języka we wszystkich jego aspektach. 

Wszechstronny rozwój wszystkich umiejętności językowych jest kluczem do skutecznej komunikacji a skuteczna komunikacja jest ostatecznym celem nauki.

 

 

 

 

 

 

Dzięki takiemu podejściu do nauczania umiejętności studenta rozwijają się równomiernie we wszystkich aspektach poznania języka a student czuje komfort, że język nie tylko rozumie ale potrafi go praktycznie stosować.  

 

Po ukończeniu kursów językowych w naszej szkole:
 • nauczysz się języka aktywnie w komunikacji
 • będziesz dobrze funkcjonować w rzeczywistym świecie
 • wyróżnisz się na rynku pracy
 • przygotujesz się do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego
 • twoje słownictwo będzie bardzo bogate
 • praktycznie opanujesz gramatykę
 • będziesz swobodnie korzystać ze źródeł informacji: prasa, telewizja, internet
 • zdobędziesz międzynarodowe certyfikaty językowe
 • przygotujesz się do studiów filologicznych w Polsce
 • przygotujesz się do studiów za granicą

 

 Marian Lewandowski 160

Tylko po jednym roku nauki w ARTOS-ie w ogólnopolskim konkursie językowym Albus Marta zajęła 8 lokatę w Polsce. Porównanie ARTOS-u z poprzednią szkołą językową wypada zdecydowanie na korzyść ARTOS-u.

Marian Lewandowski

 

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

Zrób Test Diagnostyczny Dark

 

  

Aby zapytać o kurs językowy i uzyskać szczegółowe informacje zadzwoń na: 515-253-212

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera.

 

 

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

 

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo  Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.