Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

 

Angielski od podstaw 1Jaka znajomość angielskiego jest nam dzisiaj potrzebna?

 

 

Żyjemy w świecie, gdzie liczy się praktyczna znajomość angielskiego, gdzie liczy się umiejętność wyrażania swoich myśli w tym języku i praktycznej komunikacji z innymi ludźmi. W dzisiejszych czasach chcemy angielski rozumieć (zarówno język mówiony i pisany), jak i wypowiadać się w tym języku (zarówno w mowie jak i w piśmie). Naturalnym pragnieniem uczących się języka jest opanowanie angielskiego w takim stopniu, aby móc z tej wiedzy efektywnie korzystać, aby angielski stał się narzędziem pomocnym w naszej pracy, w naszej nauce i w naszym życiu codziennym.  Angielski umożliwia nam kontakty z ludźmi na całym świecie, pomaga nam lepiej funkcjonować na wycieczce zagranicznej, pozwala na uczestniczenie w spotkaniach i konferencjach międzynarodowych, umożliwia czytanie prasy i literatury w tym języku, ułatwia również komunikację w biznesie.
Dlatego dobrze jest opanować przynajmniej podstawy języka angielskiego i od razu z tej wiedzy praktycznie korzystać. Jeszcze lepiej jest opanować angielski w stopniu średnio-zaawansowanym a najlepiej w stopniu zaawansowanym, zdobyć międzynarodowe certyfikaty językowe oraz skończyć studia na wyższej uczelni np. w Wielkiej Brytanii.

Dobrze jest mieć marzenia, a jeszcze lepiej zamieniać je w rzeczywistość. Aby urzeczywistnić nasze marzenia związane ze znajomością angielskiego musimy spełnić jeden podstawowy warunek w myśl zasady, wielka podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Musimy więc zrobić ten pierwszy krok, czyli rozpocząć naukę angielskiego.

 

 

Najczęstsze obawy związane z nauką angielskiego od podstaw

 

 

To prawda, że boimy się nowych wyzwań, nowych rzeczy, szczególnie tych, których jeszcze nie znamy. Boimy się, że ucząc się angielskiego od podstaw napotkamy mnóstwo problemów: że czujemy barierę przed mówieniem, że nie nauczymy się wymowy, że wszystkiego nie zrozumiemy, że nie mamy talentu do nauki języków, że w naszym wieku to już za późno uczyć się języka (jeżeli jesteśmy osobą dorosłą), że się ośmieszymy przed innymi, itp. Lista naszych obaw jest zapewne o wiele dłuższa. Jednakże, tak jak to w życiu zwykle bywa, wystarczy skonfrontować nasze obawy z rzeczywistością i nagle okazuje się, że obawy znikają.

Tym co rozprasza obawy jest praktyczna nauka

Jeżeli już zaczniemy uczyć się angielskiego szybko zapominamy o naszych obawach. Na zajęciach jest dużo ćwiczeń konwersacyjnych - bariera przed mówieniem znika. Na lekcjach lektor wyjaśnia zasady, które rządzą językiem - okazuje się, że można to zrozumieć. Dzięki licznym ćwiczeniom nabieramy pewności siebie, szybko zaczynamy konwersować po angielsku i nagle odkrywamy w sobie talent do języków. Na kursie angielskiego od podstaw spotykamy innych, którzy też zaczynają naukę języka w naszym wieku - nie jesteśmy więc odosobnieni. Największym zaś zaskoczeniem może być dla nas fakt, że nauka języka angielskiego może być bardzo przyjemną formą spędzania wolnego czasu, gdzie uczymy się języka również poprzez zabawę.

 Angielski dla początkujących

 

 Michał Dudziak 160

W przeszłości uczyłem się w kilku szkołach językowych. W żadnej z nich nie miałem poczucia, że wynoszę z każdych zajęć tak dużo jak teraz. Szczerze polecam ARTOS każdemu, komu naprawdę zależy na nauce języka.

Michał Dudziak

 

Co sprawia, że kursy języka angielskiego dla początkujących w ARTOS-ie są wyjątkowe?

 

 

Jest kilka czynników, które wyróżniają nasze kursy angielskiego dla początkujących na tle innych.

 

Po pierwsze 1

Po pierwsze, dbamy o pełne zrozumienie języka i zasad które nim rządzą, tzn. wprowadzamy naszych studentów w świat języka obcego w sposób w pełni dla nich zrozumiały.  Szczególnie ważne jest zrozumienie różnic pomiędzy językiem polskim i angielskim a tym samym stopniowe budowanie myślenia w języku angielskim.  Nasz kurs to zapewnia. Wszelkie obawy związane z uczeniem się języka obcego po prostu pryskają a pojawia się komfort pełnego zrozumienia.

Dzięki temu słuchacze naszych kursów mają ten komfort, że wszystko w języku angielskim jest możliwe do zrozumienia. Dzięki temu uczeń potrafi zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane aspekty stosowania języka angielskiego już od pierwszych lekcji.

 

 

 

 


Po drugie 1Po drugie
, dbamy o systematyczny rozwój umiejętności praktycznej komunikacji oraz wyrażania swoich myśli w tym języku. Aby nauczyć się komunikować po angielsku, trzeba język praktycznie stosować w konwersacji. Rozumienie języka jest potrzebne, ale samo rozumienie języka nie wystarczy. Potrzebne jest praktyczne zastosowanie języka w komunikacji, bo najlepiej uczymy się w działaniu.

Dlatego na kursie języka angielskiego od podstaw stosujemy całą gamę różnorodnych ćwiczeń językowych, które pomogą uczniowi mówić po angielsku. Dzięki temu nasi studenci uczą się języka szybko a efekty tej nauki są naprawdę trwałe.

 

 

 

 

 

Po trzecie 1Po trzecie, dbamy o ugruntowanie i integrację zdobytych umiejętności językowych dzięki czemu nasi studenci doskonale zapamiętują przerobiony materiał. Na kursie rozwijają oni swój własny warsztat językowy i własny styl wypowiedzi poprzez liczne ćwiczenia konwersacyjne oraz ćwiczenia pisemne. Na kursie są ćwiczenia powtórkowe a słuchacze regularnie piszą testy, co dodatkowo mobilizuje do systematycznej nauki.

Dzięki intensywnym ćwiczeniom wiedza i umiejętności językowe będą uporządkowane, łatwe do zapamiętania i wpłyną bezpośrednio na coraz lepsze opanowanie języka. Dlatego, ucząc się z nami, zbudujesz swoją wiedzę językową na bardzo mocnych fundamentach.

 

 

 

 

 

Male Secretary 1Szczególnie polecamy Intensywny Kurs Angielskiego dla Początkujących w trybie Optymalnym

 

 

W ARTOS-ie oferujemy kursy języka angielskiego dla początkujących w trybie Standardowym (tempo bardziej umiarkowane) oraz Optymalnym (szybkie tempo nauki).  Program dwóch semestrów w trybie Standardowym jest zawarty w programie jednego semestru w trybie Optymalnym a więc w trybie Optymalnym poznajemy język dwa razy szybciej.

Dla osób, które chcą szybko opanować podstawy lub potrzebują szybkiego kursu ugruntowującego podstawy angielskiego szczególnie polecamy kurs Intensywny w trybie Optymalnym (zajęcia 2 x 3 lekcje w tygodniu, 99 lekcji w semestrze). Kurs Intensywny doskonale się sprawdza również w sytuacji gdy ktoś uczył się już angielskiego wcześniej, jednakże miał kłopoty ze zrozumieniem zasad rządzących językiem i praktycznym jego opanowaniem.  

Jeżeli nie rozumiesz języka angielskiego i nie potrafisz go stosować, na tym kursie zrozumiesz i nauczysz się go stosować.  Na kursie intensywnym dla początkujących możesz realnie opanować podstawy angielskiego (poziom A-1) zaledwie w okresie jednego semestru, tj. czterech miesięcy.  

Bardzo dużo ćwiczeń konwersacyjnych oraz bogate autorskie materiały uzupełniające sprawią, że postępy w nauce będą błyskawiczne a zdobyta wiedza i umiejętności będą naprawdę trwałe. 

 

 

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

 

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Metody Nauczania

Kursy Standardowe

Kursy Optymalne

Angielski dla Początkujących

Plan Nauki AngielskiegoAngielski dla początkujących online: Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera.

 

 

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.