Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Angielski Online

Nauka Angielskiego Online na platformie internetowej pozwala dzisiaj na uczenie się języka na odległość. Aby uczestniczyć w zajęciach online potrzebny jest komputer z kamerką (ewentualnie smartfon albo tablet), słuchawki z mikrofonem oraz połączenie internetowe. W Szkole Językowej ARTOS prowadzimy obecnie kursy językowe online na wielu poziomach zaawansowania.  

Kursy Online realizują ten sam materiał 

Na kursach prowadzonych online realizowany jest ten sam program co na kursach stacjonarnych w tym samym czasie i w tym samym wymiarze godzin. Spotykamy się dwa razy lub raz w tygodniu tak samo jak na kursach stacjonarnych i realizujemy pełny program kursu tak jak na kursie stacjonarnym. 

 

 

Angielski Online Szkoła Językowa
System Video-Konferencji

Pracując online stosujemy narzędzia do video-konferencji, które pozwalają na kontakt lektora ze studentami oraz studentów między sobą. Innymi słowy, widzimy się i słyszymy oraz możemy ze sobą rozmawiać.  Dzięki tym narzędziom możemy na lekcjach prowadzić konwersacje w języku angielskim.  Na naszych spotkaniach jest miejsce na przeróżne ćwiczenia, w tym ćwiczenia wymowy oraz na krótkie wykłady prowadzone przez lektora, który do tego celu korzysta z tablicy wirtualnej.  Taka forma nauki pozwala też na korzystanie z krótkich nagrań audio i video. 

Studenci otrzymują niezbędne materiały dydaktyczne, w tym prace domowe, mailowo (przed zajęciami). Na kursach online również piszemy testy.  Innymi słowy, kursy prowadzone przez internet pozwalają na osiąganie takich samych celów jak kursy stacjonarne.  Zapraszamy na kursy językowe prowadzone online.

Więcej informacji o kursach online.

 

 

Przyjmujemy już zapisy na Nowy Rok Szkolny 2020/21

Angielski od podstaw: Zapisz się na Kurs

Angielski na wyższych poziomach: Zrób Test Diagnostyczny i Zapisz się na Kurs 

Skontaktuj się mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 515 253 212

  

 

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt mailowy/telefoniczny:

od poniedziałku do piątku: 9.00 - 13.00

w środę Biuro online: 13.00 - 18.00

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Home

Ceny Kursów

Praca dla Anglisty

Praca dla Germanisty

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.