Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

 

Instytucja Szkoleniowa Light Preparation Centre Light Dzwoń z rana photo Partner BC Light Partner Rodzina Light

 

Angielski dla Dorosłych Online - przede wszystkim praktyczne opanowanie języka w komunikacji.

Angielski dla Dorosłych to kurs angielskiego przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych w wieku minimum 20 lat.
Umiarkowane tempo nauki (2 x 2 lub 1 x 4 lekcje w tyg.)

Angielski dla dorosłych 1Dorośli uczą się angielskiego zazwyczaj w celu poprawienia komunikacji w miejscu pracy, z myślą o awansie zawodowym, podróżach, rozwijaniu osobistych zainteresowań lub w celu zdobycia certyfikatów językowych (np. certyfikat TOEIC).

Osoby dorosłe odznaczają się wysoką motywacją, ponieważ doskonale wiedzą, jakie znaczenie ma znajomość języka. Ich pozytywne nastawienie do nauki, pasja i entuzjazm sprawiają, że nauka na tych kursach daje naprawdę dobre efekty. Celem kursu jest praktyczne opanowanie języka w komunikacji. Na zajęciach wyjaśniane są różne zagadnienia językowe, ułatwiające rozumienie języka, ale przede wszystkim jest dużo ćwiczeń konwersacyjnych.

Materiał zrealizowany i przećwiczony w klasie jest następnie utrwalany poprzez ćwiczenia na kolejnych lekcjach, a regularnie przeprowadzane testy pozwalają na śledzenie postępów w nauce na bieżąco, pomagają utrwalić wiedzę jak i skorygować błędy. Również bardzo ważne są powtórki, dzięki którym łatwiej jest opanować dany materiał.

 

Angielski dla dorosłych 2Kurs oferowany jest na kilku poziomach zaawansowania; można zacząć również od podstaw. Zagadnienia tematyczne i umiarkowane tempo nauki (64 lekcje w semestrze) sprawiają, że jest to kurs doskonale dostosowany do potrzeb osób dorosłych, ponieważ pozwala on na połączenie nauki języka z innymi obowiązkami. Kurs prowadzony jest w oddzielnych grupach w systemie Standardowym (2 x 2 lub 1 x 4 lekcje w tygodniu) w godzinach porannych, wieczorem lub w weekend. Nasze kursy języka angielskiego dla Dorosłych odbywają się obecnie w formie online.

Zapraszamy na Kurs Angielskiego dla Dorosłych Online: kursy angielskiego od podstaw oraz kursy angielskiego dla zaawansowanych.

Aby uzyskać szczegółowe informacje zadzwoń na:  515-253-212

 

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

Zrób Test Diagnostyczny Dark

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS 

Kursy Standardowe

Kursy Optymalne

Angielski dla Początkujących

Angielski dla Zaawasowanych

Plan Nauki Angielskiego

 

Angielski dla Dorosłych Online: Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

 

 

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do piątku: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Home

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.