Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

 

 Przyjmujemy Zapisy na Angielski i Niemiecki Online

 

 Kontakt mailowy lub telefoniczny

od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 13.00 

tel. 515 253 212   email: info@artos.edu.pl 

Dodatkowo w środę Biuro Online w godz. 13.00 - 18.00 

 

 

Przede wszystkim praktyczne opanowanie języka w komunikacji.

Angielski dla Dorosłych to kurs angielskiego przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych w wieku minimum 20 lat.
Umiarkowane tempo nauki (2 x 2 lub 1 x 4 lekcje w tyg.)

Angielski dla dorosłych 1Dorośli uczą się angielskiego zazwyczaj w celu poprawienia komunikacji w miejscu pracy, z myślą o awansie zawodowym, podróżach, rozwijaniu osobistych zainteresowań lub w celu zdobycia certyfikatów językowych (np. certyfikat TOEIC).

Osoby dorosłe odznaczają się wysoką motywacją, ponieważ doskonale wiedzą, jakie znaczenie ma znajomość języka. Ich pozytywne nastawienie do nauki, pasja i entuzjazm sprawiają, że nauka na tych kursach daje naprawdę dobre efekty. Celem kursu jest praktyczne opanowanie języka w komunikacji. Na zajęciach wyjaśniane są różne zagadnienia językowe, ułatwiające rozumienie języka, ale przede wszystkim jest dużo ćwiczeń konwersacyjnych.

Materiał zrealizowany i przećwiczony w klasie jest następnie utrwalany poprzez ćwiczenia na kolejnych lekcjach, a regularnie przeprowadzane testy pozwalają na śledzenie postępów w nauce na bieżąco, pomagają utrwalić wiedzę jak i skorygować błędy. Również bardzo ważne są powtórki, dzięki którym łatwiej jest opanować dany materiał.

 

Angielski dla dorosłych 2Kurs oferowany jest na kilku poziomach zaawansowania; można zacząć również od podstaw. Zagadnienia tematyczne i umiarkowane tempo nauki (64 lekcje w semestrze) sprawiają, że jest to kurs doskonale dostosowany do potrzeb osób dorosłych, ponieważ pozwala on na połączenie nauki języka z innymi obowiązkami. Kurs prowadzony jest w oddzielnych grupach w systemie Standardowym (2 x 2 lub 1 x 4 lekcje w tygodniu) w godzinach porannych, wieczorem lub w weekend. Nasze kursy języka angielskiego dla Dorosłych odbywają się w Olsztynie, ul. Pieniężnego 18.

Zapraszamy na Kurs Angielskiego dla Dorosłych w Olsztynie: kursy angielskiego od podstaw oraz kursy angielskiego dla zaawansowanych.

Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

Aby się zapisać lub umówić na rozmowę zadzwoń na: 89 534 21 50 lub: 515-253-212

 

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Kursy Standardowe

Kursy Optymalne

Angielski dla Początkujących

Angielski dla Zaawasowanych

Plan Nauki Angielskiego

 

Angielski dla Dorosłych w Olsztynie: Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

Aby zapytać o kurs językowy lub umówić się na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Skontaktuj Się z Nami copy

Invalid Input
Wpisz kod
Refresh Niepoprawny kod
1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 89 534 21 50, adres email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych. 3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych 4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez przepisy prawa lub dla realizacji ewentualnych roszczeń. 6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 89 534 21 50

+ 48 515 253 212 

  

Biuro w kwietniu czynne online:

w środy w godz.: 13.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Home

Ceny Kursów

Praca dla Anglisty

Praca dla Germanisty

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.