Trwają Już Zapisy na Nowy Rok Szkolny 

Biuro Szkoły Zaprasza:  
  poniedziałek 14 października: w godz. 13.00 - 15.30
  wtorek 15 października: w godz. 13.00 - 15.30
  środa 16 października: w godz. 13.00 - 19.00
  czwartek 17 października: w godz. 13.00 - 15.30
  piątek 18 października: w godz. 13.00 - 15.30

 

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

 

Kursy IntensywneKursy w trybie Optymalnym (Op), czyli intensywnym, to szybka forma nauki, gdzie zajęcia odbywają się 2 x 3 lekcje w tygodniu.

Kursy Intensywne w trybie Optymalnym to naprawdę szybka forma nauki języka, gdzie w krótkim czasie osiąga się bardzo duże postępy. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą błyskawicznie opanować podstawy komunikacji w języku angielskim, które chcą szybko powtórzyć i ugruntować znajomość języka, lub dla tych którzy wyjeżdżają za granicę, przygotowują się do certyfikatów międzynarodowych lub na studia w języku angielskim za granicą.

W jednym semestrze kursu w trybie Optymalnym trwającym średnio cztery i pół miesiąca jest 99 godzin lekcyjnych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: poniedziałki i czwartki, wtorki i piątki lub środy i soboty w w godzinach popołudniowcych oraz porannych.

 

Kursy Optymalne2Jak szybko uczysz się na Kursach Optymalnych

Kursy Optymalne to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą osiągnąć możliwie najwyższy stopień zaawansowania w najkrótszym czasie. Przykładowo, osoba zaczynająca naukę w tym trybie zupełnie od podstaw potrzebuje zaledwie pięciu semestrów, aby przygotować się do egzaminu Cambridge FCE i jedynie dwóch lub trzech semestrów w tym trybie, aby po uzyskaniu poziomu FCE przygotować się do egzaminu Cambridge Advanced (CAE).

W jednym semestrze w trybie Optymalnym jest zawarty program dwóch semestrów w trybie Standardowym (St) (zobacz: Plan Nauki Języka Angielskiego). Po skończeniu semestru w trybie Optymalnym istnieje również możliwość kontynuacji nauki w trybie Standardowym, czyli nauki w tempie bardziej umiarkowanym.

Przykładowe godziny zajęć w trybie Optymalnym (Op):

  • 7.40 - 10.10
  • 8.00 - 10.30
  • 15.40 - 18.10
  • 18.20 - 20.50

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Studia za Granicą w Języku Angielskim

Kursy Standardowe

Certyfikaty Językowe

Cambridge FCE

Cambridge CAE

 

Intensywne kursy języka angielskiego w Olsztynie: Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

Aby zapytać o kurs językowy lub umówić się na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Porozmawiajmy o Twojej Nauce Języka

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Odśwież Niepoprawny kod
1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 89 534 21 50, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych. 3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych 4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez przepisy prawa lub dla realizacji ewentualnych roszczeń. 6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 89 534 21 50

+ 48 515 253 212 

  

Biuro w październiku:

poniedziałek: 13.00 - 15.30

wtorek: 13.00 - 15.30

środa: 13.00 -19.00

czwartek: 13.00 - 15.30

piątek: 13.00 - 15.30

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Home

Ceny Kursów

Praca dla Anglisty

Praca dla Germanisty

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.