Telefon ARTOS

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Kurs FCE 1First Certificate in English (FCE) testuje wiedzę językową na poziomie średnio-zaawansowanym wyższym (B-2) i jest najbardziej popularnych brytyjskim egzaminem językowym oferowanym przez Cambridge English (Cambridge English Language Assessment). Sprawdza on wszystkie cztery umiejętności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie. Oceniana jest też znajomość słownictwa i gramatyki.

Posiadanie certyfikatu FCE świadczy o tym, że znasz angielski na tyle, by swobodnie porozumiewać się w większości sytuacji z życia codziennego. Potrafisz dobrze funkcjonować w pracy biurowej, prowadzeniu prostej korespondencji, czy rozmowach z obcokrajowcami. Możesz brać udział w szkoleniach prowadzonych w języku angielskim, czytać artykuły gazetowe czy korzystać z podręczników w języku angielskim. FCE jest uznawany przez wielu pracodawców i różne instytucje edukacyjne na świecie. Egzamin przeznaczony jest dla młodzieży jak i osób dorosłych.

 

Kurs FCE 2

Kurs przygotowujący do egzaminu FCE, dla osób, których umiejętności językowe są na poziomie B-1 składa się z dwóch semestrów (lub co najmniej jednego) w trybie Optymalnym, tj. intensywnym albo czterech (lub co najmniej dwóch) semestrów w trybie Standardowym. Osoby, które zaczynają naukę angielskiego zupełnie od podstaw, potrzebują 5 semestrów nauki w trybie Optymalnym lub 10 semestrów w trybie Standardowym.

Aby najlepiej dobrać poziom kursu prosimy o zrobienie odpowiedniego testu diagnostycznego na naszej stronie interenetowej.  Nasze kursy języka angielskiego przygotowujące do FCE odbywają się w wersji online.  Zajęcia w godzinach popołudniowych.  Kurs oferowany jest również w weekendy (zajęcia raz w tygodniu w sobotę). 

 

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

Zrób Test Diagnostyczny Dark

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Przede Wszystkim Konwersacja

Dobra Znajomość Języka

Skuteczna Nauka Języka

Cambridge CAE

Kursy Optymalne

Studia za Granicą w Języku Angielskim

 

Kursy FCE (First Certificate in English) online: Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera.

 

 

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

 

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.