Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

 

 Przyjmujemy Zapisy na Angielski i Niemiecki Online

 

 Kontakt mailowy lub telefoniczny

od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 13.00 

tel. 515 253 212   email: info@artos.edu.pl 

Dodatkowo w środę Biuro Online w godz. 13.00 - 18.00 

 

 

Kurs FCE 1First Certificate in English (FCE) testuje wiedzę językową na poziomie średnio-zaawansowanym wyższym (B-2) i jest najbardziej popularnych brytyjskim egzaminem językowym oferowanym przez Cambridge English (Cambridge English Language Assessment). Sprawdza on wszystkie cztery umiejętności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie. Oceniana jest też znajomość słownictwa i gramatyki.

Posiadanie certyfikatu FCE świadczy o tym, że znasz angielski na tyle, by swobodnie porozumiewać się w większości sytuacji z życia codziennego. Potrafisz dobrze funkcjonować w pracy biurowej, prowadzeniu prostej korespondencji, czy rozmowach z obcokrajowcami. Możesz brać udział w szkoleniach prowadzonych w języku angielskim, czytać artykuły gazetowe czy korzystać z podręczników w języku angielskim. FCE jest uznawany przez wielu pracodawców i różne instytucje edukacyjne na świecie. Egzamin przeznaczony jest dla młodzieży jak i osób dorosłych.

 

Kurs FCE 2

Kurs przygotowujący do egzaminu FCE, dla osób, których umiejętności językowe są na poziomie B-1 składa się z dwóch semestrów (lub co najmniej jednego) w trybie Optymalnym, tj. intensywnym albo czterech (lub co najmniej dwóch) semestrów w trybie Standardowym. Osoby, które zaczynają naukę angielskiego zupełnie od podstaw, potrzebują 5 semestrów nauki w trybie Optymalnym lub 10 semestrów w trybie Standardowym.

Prosimy o kontakt w Biurze Szkoły, gdzie będziemy mogli zaproponować kurs przygotowujący do FCE dostosowany do indywidualnych potrzeb studenta. Nasze kursy języka angielskiego przygotowujące do FCE odbywają się w Olsztynie, ul. Pieniężnego 18. Zajęcia w godzinach porannych lub popołudniowych.  Kurs oferowany jest również w weekendy (zajęcia raz w tygodniu w sobotę). 

 

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Przede Wszystkim Konwersacja

Dobra Znajomość Języka

Skuteczna Nauka Języka

Cambridge CAE

Kursy Optymalne

Studia za Granicą w Języku Angielskim

 

Kursy FCE (First Certificate in English) w Olsztynie: Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

Aby zapytać o kurs językowy lub umówić się na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Skontaktuj Się z Nami copy

Invalid Input
Wpisz kod
Refresh Niepoprawny kod
1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 89 534 21 50, adres email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych. 3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych 4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez przepisy prawa lub dla realizacji ewentualnych roszczeń. 6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 89 534 21 50

+ 48 515 253 212 

  

Biuro w kwietniu czynne online:

w środy w godz.: 13.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Home

Ceny Kursów

Praca dla Anglisty

Praca dla Germanisty

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.