Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Kursy Egzaminacyjne OlsztynUczestnicząc w zajęciach językowych w naszej szkole, przygotujesz się do wszelkich egzaminów z języka angielskiego na poziomie B-2, C-1 oraz C-2.  Wszystkie umiejętności językowe testowane na egzaminach, takie jak na przykład słuchanie i czytanie ze zrozumieniem, czy prowadzenie dyskusji, w której wyrażasz swoje opinie na dany temat są tematem ćwiczeń na zajęciach.  

Umiejętności egzaminacyjne, np. napisanie formalnego listu skierowanego do instytucji czy maila są przecież potrzebne w życiu, a zatem ich opanowanie ma znaczenie nie tylko w przypadku zdawania egzaminu językowego.  

Dlatego wielu uczestników naszych kursów po prostu poznaje język nie zakłądając, że będą zdawać jakiś egzamin językowy.  Jeżeli natomiast dojdą do wniosku, że międzynarodowy certyfikat językowy może im się przydać, wtedy przystępują do wybranego przez siebie egzaminu. 

Szczególnie na kursach zaawansowanych na poziomie C-1 oraz C-2 ćwiczymy wszelkie umiejętności językowe, których opanowanie rozwija język zarówno w sferze komunikacji jak i w rozumieniu języka. Suma tych wszystkich umiejętności pozwala na zdanie dowolnego egzaminu na certyfikat językowy.  

Czy to będzie Matura, FCE, CAE, CPE, IELTS czy TOEIC, umiejętności zdobyte na naszych kursach pozwolą na zdanie każdego z tych egzaminów.  

 

Małgorzata green 160


Przyznam, że jestem dość wymagającym słuchaczem.  Skończyłam filologię hiszpańską i sama przez wiele lat pracowałam jako lektor, jednakże jakość zajęć w ARTOS-ie przeszła moje najśmielsze oczekiwania.

Mam wrażenie, że mój nauczyciel bywał rozbawiony moim zachwytem nad poziomem zajęć w ARTOS-ie. Coś, co dla szkoły jest standardem od początku jej istnienia, dla mnie było zupełnie nowym wymiarem nauczania. 

Czytaj Więcej

 

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

Zrób Test Diagnostyczny Dark

 

More Info

W ARTOS-ie przygotujesz się do 

Certyfikat FCE

Certyfikat CAE 

Certyfikat CPE

Certyfikat IELTS

Studia zagraniczne w języku angielskim

Certyfikat TOEIC

 

Egzaminacyjne kursy angielskiego w Olsztynie: Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny/mailowy:

od poniedziałku do piątku: 8.00 - 18.00

sobota: 8.00 - 16.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Home

Ceny Kursów

Praca dla Anglisty

Praca dla Germanisty

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.