Trwają Już Zapisy na Nowy Rok Szkolny 

Biuro Szkoły Zaprasza:  
  poniedziałek 14 października: w godz. 13.00 - 15.30
  wtorek 15 października: w godz. 13.00 - 15.30
  środa 16 października: w godz. 13.00 - 19.00
  czwartek 17 października: w godz. 13.00 - 15.30
  piątek 18 października: w godz. 13.00 - 15.30

 

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Plan Nauki Angielskiego 1Nauka języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania

Języka angielskiego można uczyć się od podstaw aż do poziomu akademickiego, pozwalającego na podjęcie studiów w języku angielskim na uczelniach zagranicznych.

Tempo nauki jest do wyboru. Prowadzimy Kursy Standardowe, w tempie umiarkowanym (zajęcia 2 x 2 lub 1 x 4 lekcje w tygodniu) oraz Kursy Optymalne, czyli intensywne (zajęcia 2 x 3 lekcje w tygodniu). Szczególną  zaletą naszych kursów jest to, że student może zmieniać tempo nauki, dostosowując je do swoich potrzeb i możliwości czasowych.  Po ukończonym semestrze w trybie Optymalnym, można przenieść się na kurs Standardowy.  Po ukończeniu parzystego poziomu kursu Standardowego można zmienić tryb uczenia się na Optymalny.

 

 

Plan Nauki AngielskiegoNa  Planie Nauki Języka Angielskiego  (poniżej) każde pole (prostokąt) o symbolu Op oznacza kolejny poziom i semestr kursu w trybie Optymalnym a każde pole (prostokąt) o symbolu St lub Ad (Ad - kursy Standardowe dla Dorosłych) oznacza kolejny semestr kursu w trybie Standardowym.  Program dwóch semestrów Standardowych jest zawarty w jednym Semestrze w trybie Optymalnym, a więc w trybie Op uczymy się dwa razy szybciej. 

Przykładowo, osoba zaczynająca naukę języka w trybie Standardowym w październiku na poziomie 3 St skończy ten semestr w lutym a od marca do czerwca ukończy semestr 4 St.  Natomiast, ktoś zapisujący się na kurs 2 Op opanuje program kursów 3 St i 4 St w ciągu jednego semestru, tj. do lutego.  Od marca może on kontynuować naukę na kursie 3 Op lub przenieść się na kurs 5 St.

Dzieci w wieku 9 i 10 lat, które uczą się w trybie Junior (Jr) mają zajęcia raz w tygodniu (1 x 2 lekcje = 2 x 50 minut).  Po ukończeniu parzystej liczby semestrów mogą przenieść się na odpowiedni poziom kursu Młodzieżowego (M), gdzie zajęcia są dwa razy w tygodniu.  Analogicznie, dzieci uczące się na kursach Młodzieżowych mogą później kontynuować naukę na odpowiednich poziomach kursu Standardowego (St) lub Optymalnego (Op).  

 

 

Plan Nauki Ang Niem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Kursy Standardowe

Kursy Optymalne

Angielski dla Dorosłych

Kursy dla Dzieci

Angielski dla Gimnazjum i Liceum

 

Kursy językowe w Olsztynie: Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

Aby zapytać o kurs językowy lub umówić się na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Porozmawiajmy o Twojej Nauce Języka

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Odśwież Niepoprawny kod
1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 89 534 21 50, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych. 3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych 4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa. 5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez przepisy prawa lub dla realizacji ewentualnych roszczeń. 6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 89 534 21 50

+ 48 515 253 212 

  

Biuro w październiku:

poniedziałek: 13.00 - 15.30

wtorek: 13.00 - 15.30

środa: 13.00 -19.00

czwartek: 13.00 - 15.30

piątek: 13.00 - 15.30

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Home

Ceny Kursów

Praca dla Anglisty

Praca dla Germanisty

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.