Już Przyjmujemy Zapisy Na Kursy Angielskiego

Piątek 15 grudnia w godz. 14.00 - 15.30
  Sobota 16 grudnia w godz. 15.00 - 15.30

Przygotowanie do Matury oraz do Studiów Językowych

Angielski dla młodzieżyNauka w ARTOS-ie daje dobre przygotowanie nie tylko do Matury, ale do studiów językowych w Polsce i za granicą. Dla Młodzieży wyższych klas gimnazjalnych oraz młodzieży licealnej proponujemy kursy, które nie tylko pomogą uzyskać lepsze oceny w szkole, czy lepiej zdać różne egzaminy językowe (np. Matura), ale otworzą przed nimi drzwi do przyszłej kariery.

Ci, którzy tylko chcą dobrze zdać Maturę z angielskiego zazwyczaj kończą naukę na poziomie FCE lub nieco powyżej. Osoby, które chcą dobrze przygotować się do studiów językowych w Polsce (filologia angielska) powinny osiągnąć umiejętności językowe potwierdzone egzaminem CAE (Certificate in Advanced English). Uczniowie, którzy wybierają się na studia zagraniczne powinni zdobyć certyfikat CPE (Certificate of Proficiency in English) lub certyfikat IELTS (International English Testing System) bądź TOEFL (Test of English as a Foreign Language) z wynikiem wymaganym na danej uczelni. Na kursach językowych w ARTOS-ie można się dobrze przygotować do tych egzaminów.

Kursy Standardowe i Optymalne

Kursy dla Młodzieży oferowane są w systemie Standardowym (2 x 2 lub 1 x 4 lekcje w tygodniu) bądź Optymalnym, tzn. intensywnym, (2 x 3 lekcje w tygodniu). Na naszych kursach stosujemy różne metody, dzięki którym uczniowie uczą się zarówno konwersacji, słownictwa, gramatyki, jak i wszelkich umiejętności niezbędnych do zdawania egzaminów.

Szeroki wachlarz przeróżnych ćwiczeń i praktycznych zastosowań w komunikacji aktywizuje język i sprawia, że nasi uczniowie opanowują angielski wyjątkowo wszechstronnie, co potwierdzają licznymi sukcesami na szkolnych olimpiadach językowych. Nasze kursy języka angielskiego dla Młodzieży gimnazjalnej i licealnej odbywają się w Olsztynie, ul. Pieniężnego 18.

Przede Wszystkim Konwersacja

Cambridge FCE

Cambridge CAE

Studia za Granicą w Języku Angielskim

Kursy języka angielskiego dla Młodzieży w Olsztynie: Szkoła Językowa ARTOS, ul. Pieniężnego 18

Aby zapytać o kurs językowy lub umówić się na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Zapisy na Kursy Językowe:

środa: 12.00 - 19.00