Już Przyjmujemy Zapisy Na Kursy Angielskiego

Biuro Szkoły Zaprasza:  
  Poniedziałek 10 grudnia w godz. 14.00 - 15.30
  Wtorek 11 grudnia w godz. 14.00  - 15.30
  Środa 13 grudnia w godz. 14.00 - 15.30
  Czwartek 14 grudnia w godz. 14.00 - 15.30
  Piątek 15 grudnia w godz. 14.00 - 15.30
  Sobota 16 grudnia w godz. 15.00 - 15.30

 

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

Kursy językowe dla Dzieci w Szkole Językowej ARTOS prowadzone są w dwóch systemach:  

  • Kursy Dziecięce Junior (zajęcia 1 x 2 lekcje w tygodniu) - dla dzieci w wieku 9-10 lat
  • Kursy Dziecięce (zajęcia 2 x 2 lekcje w tygodniu) - dla dzieci w wieku od 10 do 13 lat

Kursy języka niemieckiego prowadzone są od podstaw do poziomu B-1 natomiast kursy języka angielskiego od podstaw aż do poziomu zaawansowania potrzebnego na studia zagraniczne.

Kursy Językowe dla Dzieci

Na początku swojej nauki języka dzieci często patrzą na angielski jako na język obcy, który jest trudny do zrozumienia. Zapytani czy lubią się uczyć angielskiego, czasami przyznają, że nie lubią. Dopiero kiedy poznają jak działa język angielski i uczą się myśleć i mówić po angielsku poprzez praktyczne ćwiczenia konwersacyjne, początkowa niechęć znika a pojawia się świadomość, że język angielski nie jest wcale taki trudny. Widząc efekty swojej nauki, uczniowie z czasem zaczynają traktować angielski jako coś przyjemnego. Jest rzeczą naturalną, że nauka która daje efekty również sprawia przyjemność.

Prawdziwa nauka - prawdziwe efekty

Na kursach językowych w ARTOS-ie dzieci uczą się nie tylko języka angielskiego. Pod czujnym okiem doświadczonego lektora uczą się również samodyscypliny i systematyczności oraz wykształcają w sobie pozytywne nawyki uczenia się, dzięki którym osiągają bardzo dobre efekty. Ciekawie prowadzone zajęcia w których uczestniczą w klasie w połączeniu z pracą własną w domu dają naprawdę bardzo dobre efekty. Już po kilku miesiącach nauki w naszej szkole dzieci robią duże postępty i widzą wyraźną różnicę pomiędzy tym co umieją teraz a tym co umieli na początku kursu.

 

Dobrze jest mieć marzenia - a jeszcze lepiej je realizować

Kursy językowe dla Dzieci 1Na kursach językowych w ARTOS-ie uczniowie nie tylko poznają język praktycznie w komunikacji, ale i przygotowują się do różnych egzaminów językowych, które będą w przyszłości zdawać (egzamin Szóstoklasity, egzamin Gimnazjalny, Matura).

Ucząc się w naszej szkole, dzieci mogą jednakże uzyskać coś znacznie więcej niż dobre wyniki na tych egzaminach. W ARTOS-ie możemy ich nauczyć angielskiego w stopniu, który umożliwi im w przyszłości studia za granicą w języku angielskim.

Nasza szkoła specjalizuje się w przygotowaniu kandydatów na studia za granicą. Na kursach dla zaawansowanych uczniowie zdobywają wszelkie niezbędne umiejętności potrzebne do studiowania oraz do uzyskania odpowiednich certyfikatów językowych.

 

 

Kurs angielski dla dzieciTrudno jest przewidzieć, czy 10-latek rozpoczynający swoją przygodę z angielskim będzie w przyszłości studiować za granicą. Być może wybierze studia w Polsce.
Jeżeli jednak opanuje angielski na poziomie akademickim (poziom C-2), wtedy te umiejętności i tak przełożą się na jego sukces zawodowy. Być może zostanie tłumaczem lub nauczycielem języka angielskiego? Być może zostanie wykładowcą akademickim i będzie prowadzić wykłady ze swojej dziedziny wiedzy w języku angielskim na uniwersytecie w Polsce? Być może podejmie pracę w firmie, która prowadzi biznes na arenie międzynarodowej? Być może wykorzysta swoje umiejętności językowe do czytania książek z literatury fachowej związanej ze swoim przyszłym zawodem? Być może będzie pisać artykuły i publikować swoje badania naukowe w fachowych periodykach? Być może będzie brać udział w spotkaniach, seminariach i wielu konferencjach i wygłaszać swoje przemówienia w języku angielskim? Być może znajdzie takie zastosowania swojej wiedzy językowej, których nie możemy jeszcze dzisiaj przewidzieć.

Kurs angielski dzieciJedno jest pewne. Dobrze jest mieć marzenia, dobrze jest mieć pozytywną wizję przyszłości. Taka wizja uskrzydla i jest siłą motywującą do działania. Nawet jeżeli nasze dziecko nie będzie studiować na najlepszych zagranicznych uczelniach i nie wykorzysta swojej znajomości języka na płaszczyźnie zawodowej, to dobra znajomość angielskiego może znacznie poprawić jakość życia. Bo jeżeli wykorzysta swój angielski do podróżowania, do kontaktów z innymi ludźmi lub do tego aby przeczytać sobie powieść ulubionego pisarza w języku angielskim, to na pewno nauka angielskiego aż do osiągnięcia poziomu akademickiego ma głęboki sens.

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

More Info

 Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Angielski dla Dzieci

Angielski Dla Dzieci: 9-10 lat

Angielski dla Dzieci: 10-13 lat

Angielski dla Gimnazjum i Liceum

Plan Nauki Angielskiego

 

Kursy Językowe dla Dzieci w Olsztynie: Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

Aby zapytać o kurs językowy lub umówić się na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Porozmawiajmy o Twojej Nauce Języka

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Odśwież Niepoprawny kod

 

KAŻDE DZIECKO MA ZDOLNOŚCI DO NAUKI JĘZYKÓW

 

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 89 534 21 50

+ 48 515 253 212 

  

Zapisy na Kursy Językowe:

poniedziałek: 12.00 - 15.30

wtorek: 12.00 - 15.30

środa: 12.00 - 19.00

czwartek: 12.00 - 15.30

piątek: 12.00 - 15.30

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Home

Ceny Kursów

Praca dla Anglisty

Praca dla Germanisty

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.