Telefon ARTOS

Angielski Online Home Page

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

 

 

Zapisy na sem. jesienno-zimowy 2024/25 już trwają! 

Angielski od podstaw: Zapisz się na Kurs

Angielski na wyższych poziomach: Zrób Test Diagnostyczny a następnie zapisz się na kurs 

Studenci kontynuujący naukę w ARTOS-ie: Zgłoś się na Nowy Semestr

Skontaktuj się mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 515 253 212

  

 

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 - 18.00

tel. 515 253 212  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

   

Sprawdź Angielski A

   

 

 Testy 1A Poziom C 2 A  Testy 2A
Poziom C 1 A
Poziom B 2 A
Poziom B 1 A
Poziom A 2 A

 

Sprawdź jak dobrze znasz angielski 

 

Angielski Dzieci Test A 

 

 

O Szkole 150

 

ARTOS, Szkoła Językowa w Olsztynie założona w roku 1991, to szkoła z doświadczeniem 
które gwarantuje, że każdy kto tego chce może bardzo dobrze opanować język.
Uczymy od podstaw aż do poziomu akademickiego: od A-1 do C-2.

 

 

CO OSIĄGNIESZ UCZĄC SIĘ W ARTOS-ie:

Nauczysz się praktycznie komunikować w języku, dzięki czemu będziesz dobrze funkcjonować w rzeczywistym świecie, gdzie znajomość języków nabiera coraz większego znaczenia, i stworzyć dla siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

Zbudujesz swoją wiedzę językową na bardzo mocnych fundamentach i biegle opanujesz język we wszystkich jego aspektach, dzięki czemu rozwiniesz zdolność wyrażania swoich myśli w języku, który z czasem przestanie być Ci obcy.

Przygotujesz się do egzaminu Maturalnego orzez do międzynarodowych egzaminów językowych w tym tych najbardziej prestiżowych, jak Cambridge Advanced (CAE) czy Proficiency (CPE) oraz IELTS a także Zertifikat Deutsch.  

Uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce oraz wszędzie tam, gdzie angielski jest językiem wykładowym. Pomożemy Ci też przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).  

 

  

   Zapisy na Kursy Online A

 

 

 

Angielski dla Dzieci - Szkoła Językowa ARTOS

Angielski dla Dzieci Olsztyn 0

Nauka angielskiego online w Szkole Językowej ARTOS to wyjątkowo wszechstronne podejście do nauczania języka, które gwarantuje zarówno bardzo dobre opanowanie języka w zakresie gramatycznym jak i rozwój praktycznych umiejętności konwersacyjnych.  Dzięki naszym kursom językowym dziecko bardzo dobrze pozna język, nabierze pewności siebie i podniesie swoją samoocenę, przygotuje się do zdawania przeróżnych egzaminów językowych a przede wszystkim nauczy się praktycznie posługiwać językiem.  

Naszych uczniów przygotowujemy zarówno do międzynarodowych certyfikatów językowych jak i na studia na uczelnie zagraniczne.  W naszej szkole można angielski opanować od podstaw aż do poziomu akademickiego.

Zajęcia językowe dla dzieci prowadzone są w dwóch systemach: Kursy Junior oraz Kursy Młodzieżowe.

 Kursy Junior Online 

Angielski dla Dzieci Olsztyn 2Kursy Junior online przeznaczone są dla dzieci w wieku od 9 lat (minimalny wiek to 8 lat, jeżeli dziecko uczy się w trzeciej klasie szkoły podstawowej).  Zajęcia odbywają się tylko raz w tygodniu i w związku z tym nauka odbywa się w umiarkowanym tempie.  Mimo tego, nasi uczniowie robią wyraźne postępy w poznawaniue języka.  Kursy Junior oferowane są na kilku poziomach zaawansowania.  Można zacząć od podstaw lub na wyższym poziomie zaawansowania na podstawie testu diagnostycznego.  Na jednym spotakniu są dwie 50-minutowe lekcje. Zajęcia popołudniowe rozpoczynają się zazwyczaj o godz. 15.30 lub 17.30. Zajęcia weekendowe (w soboty) rozpoczynają się zwykle o godz. 8.00 lub o 10.00.

 

 

Angielski dla Dzieci Olsztyn 3Kursy Młodzieżowe Online

Kursy Młodzieżowe przeznaczone są dla dzieci w wieku od 11 lat (minimalny wiek to 10 lat). Zajęcia na kilku poziomach zaawansowania odwywają się dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych w poniedziałki i czwartki lub we wtorki i piątki.  Tempo pracy jest szybsze niż na kursach Junior. 

Najbardziej skuteczne nauczanie języka w oparciu o wieloletnie doświadczenie szkoły pozwala na bardzo wszechstronne opanowanie języka angielskiego we wszystkich jego aspektach.  Kurs można rozpocząć zupełnie od podstaw lub na wyższym poziomie na podstawie testu diagnostycznego. Zajęcia odbywają się w godzinach od 15.30 lub od 17.20 w systemie 2 x 2 godziny lekcyjne w tygodniu. 

 

 

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

Zrób Test Diagnostyczny Dark

  

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Przede Wszystkim Konwersacja

Angielski Dla Dzieci: 9-10 lat

Angielski dla Dzieci: 10-13 lat

Angielski dla Gimnazjum i Liceum

Plan Nauki Angielskiego

 

Angielski dla Dzieci Online: Szkoła Językowa ARTOS

Kontakt telefoniczny - zadzwoń na numer:  515-253-212

 

 

Zapisz się do naszego Newslettera.

 

 

 

   Zapisy na Kursy Online A

 

 

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Pomożemy Ci Wybrać Kurs i Pomożemy w Nauce Języka.

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Wyświetl Nowy Kod Niepoprawny kod

1. Administratorem Twoich danych jest Szkoła Językowa ARTOS Andrzej Matysiak z siedzibą przy ul. Pieniężnego 18, 10-006 Olsztyn wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Olsztyn pod numerem 53. Tel.: 515 253 212, adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do zawarcia i realizacji umowy ze Szkołą. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania a w przypadkach określonych przepisami prawa prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
3. Będziemy przetwarzać Twoje dane w celu realizacji umowy, a także przesłania Ci naszych informacji handlowych i marketingowych (za Twoją zgodą), w tym również w celu marketingu bezpośredniego przy wykorzystaniu końcowych urządzeń telekomunikacyjnych. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w celu realizacji umowy i dobrowolne w celu przesyłania informacji handlowych i marketingowych
4. Dane udostępnione przez Ciebie nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji umowy pomiędzy Tobą a Szkołą do czasu zakończenia jej realizacji, a po tym czasie przez okres wymagany przez odpowiednie przepisy prawa w zakresie przechowywania dokumentacji księgowej i podatkowej, przepisy prawa dotyczące wydawania świadectw i duplikatów świadectw oraz przepisy prawa dotyczące dochodzenia ewentualnych roszczeń.
6. Szkoła Językowa ARTOS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszej polityce, co może wynikać z potrzeby dostosowania do zmian w przepisach prawa lub obowiązujących standardów prywatności, czy też rozszerzenia naszej oferty. W związku z tym o wszelkich zmianach Szkoła będzie informować stosownym komunikatem na swojej stronie internetowej.

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all
1M 2M 3M 4M   1M-2 2M-2  3M-2 4M-2      
 1St/Auth  1Op/Auth   3St/Auth  2OpAuth     1St/Auth2  1OpAuth-2    3St/Auth-2   2/OpAuth2 Experiment   
 1/St 2/St 3/St 4St/2Op  5/St  6St/3Op 1St-2   3/St-2(An) 4St/2Op-2   5/St-2 6St/3Op2
 7/St 8St/4Op   9/St 5Op/10St   7/St-2  4/Op-2  8St-Part2 9/St-2   10St/5Op2    
11/St   6/0p/12St 13St    7Op/14St    8Op/16St     6Op-2  13St-2      
  9A/Op
    9/Op-2              7OpPh1 7OpPh2   7OpPh3
7/St (Road)          7/St (R) - 2            

 

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 515 253 212 

 

Kontakt telefoniczny:

od poniedziałku do soboty: 9.00 - 18.00

 

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Kursy Angielskiego Online

Angielski Online

Angielski od Podstaw

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.