Zapisy Na Kursy Angielskiego do 09 lutego

Biuro Szkoły Zaprasza:  
  Poniedziałek 18 lutego w godz. 14.00 - 15.30
  Wtorek 19 lutego w godz. 14.00  - 15.30
  Środa 20 lutego w godz. 14.00 - 16.30
  Czwartek 21 lutego w godz. 14.00 - 15.30
  Piątek 22 lutego  w godz. 14.00 - 15.30
  Sobota 23 lutego  w godz. 15.00 - 15.30

 

Zapisz się na Kurs Large Light

Dowiedz Się Więcej Large Light

 

O Szkole 150

 

ARTOS, Szkoła Językowa w Olsztynie założona w roku 1991, to szkoła z doświadczeniem 
które gwarantuje, że każdy kto tego chce może bardzo dobrze opanować język.
Uczymy od podstaw aż do poziomu akademickiego: od A-1 do C-2.

 

CO OSIĄGNIESZ UCZĄC SIĘ W ARTOS-ie:

Nauczysz się praktycznie komunikować w języku, dzięki czemu będziesz dobrze funkcjonować w rzeczywistym świecie, w którym znajomość języków nabiera coraz większego znaczenia, i stworzyć dla siebie nowe możliwości kariery zawodowej.

Zbudujesz swoją wiedzę językową na bardzo mocnych fundamentach i biegle opanujesz język we wszystkich jego aspektach, dzięki czemu rozwiniesz zdolność wyrażania swoich myśli w języku, który z czasem przestanie być Ci obcy.

Przygotujesz się do egzaminu Maturalnego orzez do międzynarodowych egzaminów językowych w tym tych najbardziej prestiżowych, jak Cambridge Advanced (CAE) czy Proficiency (CPE) oraz IELTS a także Zertifikat Deutsch.  

Uzyskasz niezbędne umiejętności językowe, aby podjąć studia filologiczne w Polsce oraz wszędzie tam, gdzie angielski jest językiem wykładowym, a jeżeli zechcesz, pomożemy Ci przygotować się do studiów za granicą (robimy to już od wielu lat).  

 

Angielski dla Dzieci Olsztyn - Szkoła Językowa ARTOS

Angielski dla Dzieci Olsztyn 0

Nauka angielskiego w Olsztynie w Szkole Językowej ARTOS to wyjątkowo wszechstronne podejście do nauczania języka, które gwarantuje zarówno bardzo dobre opanowanie języka w zakresie gramatycznym jak i rozwój praktycznych umiejętności konwersacyjnych.  Dzięki naszym kursom językowym dziecko bardzo dobrze pozna język, nabierze pewności siebie i podniesie swoją samoocenę, przygotuje się do zdawania przeróżnych egzaminów językowych a przede wszystkim nauczy się praktycznie posługiwać językiem.  

Naszych uczniów przygotowujemy zarówno do międzynarodowych certyfikatów językowych jak i na studia na uczelnie zagraniczne.  W naszej szkole można angielski opanować od podstaw aż do poziomu akademickiego.

Zajęcia językowe dla dzieci prowadzone są w dwóch systemach: Kursy Junior oraz Kursy Młodzieżowe.

 Kursy Junior 

Angielski dla Dzieci Olsztyn 2Kursy Junior przeznaczone są dla dzieci w wieku od 9 lat (minimalny wiek to 8 lat, jeżeli dziecko uczy się w trzeciej klasie szkoły podstawowej).  Zajęcia odbywają się tylko raz w tygodniu i w związku z tym nauka odbywa się w umiarkowanym tempie.  Mimo tego, nasi uczniowie robią wyraźne postępy w poznawaniue języka.  Kursy Junior oferowane są na kilku poziomach zaawansowania.  Można zacząć od podstaw lub na wyższym poziomie zaawansowania na podstawie testu diagnostycznego.  Na jednym spotakniu są dwie 50-minutowe lekcje. Zajęcia popołudniowe rozpoczynają się zazwyczaj o godz. 15.30 lub 17.30. Zajęcia weekendowe (w soboty) rozpoczynają się zwykle o godz. 8.00 lub o 10.00.

 

 

Angielski dla Dzieci Olsztyn 3Kursy Młodzieżowe

Kursy Młodzieżowe przeznaczone są dla dzieci w wieku od 11 lat (minimalny wiek to 10 lat). Zajęcia na kilku poziomach zaawansowania odwywają się dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych w poniedziałki i czwartki lub we wtorki i piątki.  Tempo pracy jest szybsze niż na kursach Junior.  Najbardziej skuteczne nauczanie języka w oparciu o wieloletnie doświadczenie szkoły pozwala na bardzo wszechstronne opanowanie języka angielskiego we wszystkich jego aspektach.  Kurs można rozpocząć zupełnie od podstaw lub na wyższym poziomie na podstawie testu diagnostycznego. Zajęcia odbywają się w godzinach od 15.30 lub od 17.20 w systemie 2 x 2 godziny lekcyjne w tygodniu. 

 

 

Zapisz się na Kurs Medium Light

 

More Info

Więcej Informacji

Dlaczego ARTOS

Przede Wszystkim Konwersacja

Angielski Dla Dzieci: 9-10 lat

Angielski dla Dzieci: 10-13 lat

Angielski dla Gimnazjum i Liceum

Plan Nauki Angielskiego

Angielski dla Dzieci w Olsztynie: Szkoła Językowa ARTOS, Olsztyn ul. Pieniężnego 18

Aby zapytać o kurs językowy lub umówić się na rozmowę zadzwoń na:  89 534 21 50  lub:  515-253-212

Porozmawiajmy telefon

Podaj swój Telefon Kontaktowy lub Adres Email - Skontaktujemy się z Tobą.

Porozmawiajmy o Twojej Nauce Języka

Prosimy poprawnie wpisać adres email
Wpisz kod
Odśwież Niepoprawny kod

Szkoła Językowa ARTOS

ul. Pieniężnego 18

10-006 Olsztyn

 

Telefon:

+ 48 89 534 21 50

+ 48 515 253 212 

  

Godziny Otwarcia Biura:

poniedziałek: 14.00 - 15.30

wtorek: 14.00 - 15.30

środa: 14.00 -16.30

czwartek: 14.00 - 15.30

piątek: 14.00 - 15.30

Logo 400

Logo   Text 500

 Wybrane Linki:

Home

Ceny Kursów

Praca dla Anglisty

Praca dla Germanisty

Dlaczego ARTOS 

 © 2017 Szkoła Językowa ARTOS.

Wszystkie prawa zastrzeżone


Please publish modules in offcanvas position.